Instytuacja Filmowa Max-Film S.A. Sieć kin studyjna i lokalnych

Wybierz kino

Aktualności

PREMIERY 24.03 I KONKURS!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZYM NAJNOWSZYM KONKURSIE.  

NAGRODAMI SĄ 3 ZESTAWY GADŻETÓW KINA PRZEDWIOŚNIE 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE WYSTARCZY ODPOWIEDZIEĆ NA PYTANIE:

W JAKIM MIEŚCIE ODBYWAŁY SIĘ ZDJĘCIA DO FILMU "AZYL"?

ODPOWIEDZI NA PYTANIE NALEŻY PRZESŁAĆ EMAILEM NA ADRES PRZEDWIOSNIE@NOVEKINO.PL W TYTULE WIADOMOŚCI WPISUJĄC "KONKURS PREMIEROWY". SPOŚRÓD NADESŁANYCH POPRAWNYCH ODPOWIEDZI WYLOSUJEMY ZWYCIĘZCÓW. ZWYCIĘZCY ZOSTANĄ POINFORMOWANI DROGĄ EMAILOWĄ W DNIU 31.03.17

KONKURS TRWA DO DNIA 30.03.17

UWAGA!!!

WARUNKIEM UDZIAŁU W KONKURSIE JEST POSIADANIE BILETU ZAKUPIONEGO W NASZYM KINIE W OKRESIE 24.03 - 30.03.17 ORAZ OKAZANIE GO W DNIU ODBIORU NAGRODY

 


 

NAJBLIŻSZE PREMIERY

POWER RANGERS

Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers.

 


AZYL

To jedna z takich historii, o które kino musiało się upomnieć. Poruszająca filmowa opowieść, która wydarzyła się naprawdę. Antonina Żabińska, żona dyrektora warszawskiego zoo, wspólnie z mężem, Janem, ukrywali podczas II wojny światowej dziesiątki Żydów. Osobiście wydostawali ich z getta i pomagali przetrwać w opustoszałych murach ogrodu zoologicznego. Niektórzy ukrywani byli w miejscach przeznaczonych dla zwierząt, inni w willi Żabińskich. W 1965 roku Jan i Antonina Żabińscy zostali odznaczeni przez instytut Jad Waszem tytułem Sprawiedliwych wśród Narodów Świata.

 


 

ZAJĄC MAX RATUJE WIELKANOC

Max – mały zając z wielkiego miasta – marzy o tym, by zdobyć sławę i dołączyć do lokalnego gangu. Chcąc zaimponować kolegom, postanawia wykonać trudną kaskaderską sztuczkę. Niestety podczas podniebnych ewolucji samolotem coś idzie nie tak i pojazd Maxa rozbija się w Wielkanocnej Krainie – niezwykłym miejscu, w którym zatrzymał się czas. W jego centrum znajduje się Zajęcza Szkoła – starodawny gmach, zarządzany przez tajemniczą Madam Hermionę. To właśnie tu ukryto Złotą Pisankę – przedmiot dający zajączkom magiczną moc. Wspierany przez grupę nowych przyjaciół, Max postanawia znaleźć sposób na powrót do domu. Zanim to nastąpi, będzie musiał stawić czoła klanowi podstępnych lisów-złodziei. A w trakcie zdumiewających przygód odkryje wielką tajemnicę Zająca Wielkanocnego.

 SONIA 

Siedmioletnia Sonia po raz pierwszy nocuje poza domem. U Celestyny, jej nowej koleżanki, wszystko jest całkiem inne, a nawet odrobinę magiczne – jedzenie jest egzotyczne (i trochę śmieszne – np. kasza nazywa się kuskus), kolory dziwnie różowe, a korytarze ogromne. Drzwi jest mnóstwo, a za każdymi czają się rzeczy osobliwe i trochę niepokojące. To będzie długa noc, a Sonia nieprędko zaśnie. Na szczęście dzięki parze wyjątkowo rozmownych borsuków ta noc będzie pełna niezapomnianych przygód. „Sonia” to adaptacja książki Piji Lindenbaum – tej samej, która opisała przygody Nusi i Zlatanki.

 

 

2017 © Novekino. All Rights Reserved|Regulaminy|Kontakt|Rezerwacja|Strona główna|
Informacja o wykorzystaniu Cookies
projekt i wykonanie : VEGA Internet Studio