Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🧒 BAJKORANKI 🧒
Wrzesień - Październik 2019

 

 

BAJKORANKI

  Szanowni Państwo


zapraszamy na odsłonę cyklu skierowanego do najmłodszych widzów. BAJKORANKzapraszają na pokazy filmowe oraz warsztaty i spektakle teatralne przygotowane przez Teatr Form Wielu.

Podczas seansów odbywa się losowanie nagród na zasadach Happy Seats

Pokazy będą odbywać się w soboty i niedziele o godzinie 11:00

Bilety w cenie 12 złotych!

Nie honorujemy: Zaproszeń, MultiBiletów, MyBenefit, CinemaProfit!


Bajkoranki: JAKUB, MIMMI I GADAJĄCE PSY

Gatunek: animowany
10-letni Jakub, nie mając na to ochoty, spędza tydzień na przedmieściach Rygi u charakternej kuzynki Mimmi i jej taty. Dziewczynka daje odczuć kuzynowi, że za nim nie przepada. Jakub szybko znajduje jednak niezwykłych przyjaciół ? poznaje gang gadających psów.

 

 

Bajkoranki: SOLAN I LUDWIK - MISJA KSIĘŻYC

Gatunek: animowany
Solan ? energiczna sroka i Ludwik ? nieśmiały jeż postanawiają spełnić swoje marzenie o locie na Księżyc. Wyprawa w kosmos to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli po drodze czekają na bohaterów niespodzianki...
 

Bajkoranki: SŁYNNY NAJAZD NIEDŹWIEDZI NA SYCYLIĘ

Gatunek: animowany
Niedźwiedzie wyruszają z gór do miasta na poszukiwania zaginionego syna ich władcy. Ludzie szykują się do walki z groźnymi, w ich mniemaniu, bestiami. Czy te dwa światy da się ze sobą pogodzić?
 

Bajkoranki: PETTSON I FINDUS - WIELKA WYPROWADZKA

Gatunek: animowany
Mały kot Findus zaczyna dorastać i wszystko się zmienia. Początkowo chce tylko większego łóżka, ale wkrótce potem wpada na pomysł wyprowadzki od swojego opiekuna Pettsona!
 

Bajkoranki: Playmobil: Film - dubing

Gatunek: animowany/komedia/przygodowy
Charlie wciąż zadręcza swoją siostrę ? Marlę (Julia Kamińska) opowieściami o fantastycznej krainie, w której podobno żyją ludziki PLAYMOBIL?. Oczywiście dziewczynka sądzi, że to tylko wytwór dziecięcej wyobraźni. Wszystko zmienia się, gdy któregoś dnia jej brat znika, a Marla odkrywa tajemniczy portal ? wrota do innego wymiaru.
 

Bajkoranki: Wilk w owczej skórze 2 - dubbing

Gatunek: animowany/familijny/komedia
Jeszcze bardziej magiczna, dowcipna i zakręcona przygoda zacznie się, kiedy dwóm zaprzyjaźnionym stadom wilków i owiec ktoś podłoży niezłą? świnkę! Twórcy przebojowej serii ?Królowa Śniegu? oraz klasycznej bajki Disneya ?Piękna i Bestia? zapraszają na drugą porcję akcji i atrakcji w pełnym czarów świecie.
 

Bajkoranki: GORDON I PADDY - dubbing

Gatunek: animowany
Ekranizacja znanych w Polsce szwedzkich kryminałów dla dzieci o przygodach komisarza policji ropucha Gordona i jego zastępcy ? myszki Paddy. W trakcie śledztwa Gordon łapie na gorącym uczynku głodną myszkę.
 

Bajkoranki: Pokémon: Detektyw Pikachu - dubbing

Gatunek: akcja/animowany/familijny
Cała historia rozpoczyna się w momencie, kiedy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło.

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Boże Ciało

„Boże Ciało” to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki...
obyczajowy

Legiony

Filmowa superprodukcja „Legiony" to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. „Legiony” to kino przygodowe w...
historyczny

O Yeti! - dubbing

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu...
animowany/komedia/przygodowy

Ślicznotki - napisy

Jennifer Lopez, jako striptizerka, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Prawdziwa historia opisana przez „New York Timesa”, która musiała...
kryminalny/komediodramat

Baner