Rezerwacja 25 640 77 66

Newsy

Konkurs z wydawnictwem Nasza Księgarni Zagadka zaginionej kamei

Do zdobycia jedyne w swoim rodzaju książki "ZAGADKA ZAGINIONEJ KAMEI"

 

 

 

By zdobyć jeden z kilku egzemplarzy należy do czwartku 22 MARCA na adres siedlce@novekino.pl  przesłać odpowiedź na pytanie:  

Kto jest autorem ilustracji do książki "Zagadka zaginionej kamei” ?

W tytule wiadomości prosimy o zapis "Zagadka zaginionej kamei- konkurs".

 

O książce:

Pierwszy tom serii detektywistycznej o młodych śledczych z Tajemniczej 5!

Kiedy Anka spotyka w windzie Piotrka, jego małą siostrzyczkę Jagę i oswojonego szczura Sherlocka, nic nie zapowiada popołudnia pełnego wrażeń. Gdy jednak cała czwórka odwiedza babcię Piotrka i Jagi, okazuje się, że potrzebny będzie detektyw, bo zaginęła kamea – pamiątka rodzinna, a zarazem kopia bezcennej ozdoby księżny Izabeli Czartoryskiej. Tego dnia do mieszkania babci wchodzili tylko: sąsiadka, listonosz i pan, który miał naprawić dekoder. Kto z nich zabrał kameę?

"Detektywi z Tajemniczej 5" zostali wymyśleni na wyraźne życzenie dzieci Marty Guzowskiej – dotąd autorki powieści kryminalnych dla dorosłych.  Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka łączy przygodową fabułę, elementy wiedzy o historii sztuki oraz interaktywną formę, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

 

Rozwiązanie konkursu w piątek (23 marca)

Po odbiór nagrody zapraszamy do kasy z biletem zakupionym w NoveKino Siedlce!

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali - dubbing

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie...
animowany/familijny

Pitbull. Ostatni pies

„Pitbull. Ostatni pies” to film w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy „Jacka Stronga” i kultowych „Psów”. W rolach głównych zobaczymy „starą...
akcja/kryminalny

Baner