Rezerwacja 81 886 33 88

Newsy

PREMIERA - INIEMAMOCNI 2 - I nie ma mocnych na takie lato!

 

PREMIERA 13 LIPCA

NA EKRANIE:  13 LIPCA - 1 SIERPNIA

DOSTĘPNA WERSJA: 2D DUBBING

Minęło niemal 14 lat, odkąd film Iniemamocni studia Disney•Pixar pojawił się w naszych życiach. Niedługo do kin wejdzie jego kontynuacja. Jest to więc to idealny moment na przypomnienie sobie rodziny superbohaterów.

Żeby przypomnieć sobie dlaczego uwielbiamy państwa Iniemamocnych, stworzyliśmy opis członków tej walczącej z przestępcami rodziny oraz ich supermocy.

 

 

Helen Parr, znana w świecie superbohaterów jako Elastyna, zawiesiła swój kostium w szafie i razem z mężem Bobem zajęła się wychowywaniem dzieci. Gdy jednak poproszono ją o przewodzenie kampanii mającej na celu pozytywne postrzeganie superbohaterów, okazało się, że nadal może zginać się, rozciągać i skręcać w dowolny kształt potrzebny do rozwiązania nawet najtrudniejszych zagadek.

Bob Parr z rozrzewnieniem wspomina swoją karierę Pana Iniemamocnego - popularnego superbohatera o ogromnej sile i mocy pozwalającej na samodzielne pokonywanie złoczyńców. Odkąd superbohaterowie zostali wyjęci spod prawa, Bob prowadzi spokojne życie i wychowuje dzieci ze swoją żoną Helen. Jednak gdy Helen zostaje wezwana do prowadzenia kampanii, która ma zmienić publiczny wizerunek superbohaterów, Bob musi sam zarządzać domem. A to wymaga zupełnie innego zestawu supermocy.

Jack-Jack Parr, jest najmłodszy. Uwielbia siedzieć z butelką i słuchać opowieści. Wspaniale mamrocze i rozrzuca jedzenie, sprawiając wrażenie typowego niemowlęcia. Może jednak okazać się najpotężniejszym członkiem rodziny Parrów.

Wiola Parr, najstarsze dziecko klanu Parrów, to introwertyczna i inteligentna 14-latka, która nie do końca pasuje do innych ludzi. Nieprzystosowana społecznie, wygadana i sarkastyczna Wiola zdaje się być typową nastolatką, a jednocześnie w sekrecie pracuje nad opanowaniem swoich supermocy — niewidzialności i tworzenia pól siłowych. Ta dziewczyna z duszą superbohaterki nie może powstrzymać w sobie chęci do walki z przestępczością u boku swojej rodziny.

Edna Mode ma doskonały gust, dogłębnie rozumie najnowsze technologie i posiada niezrównany zestaw umiejętności. Ta kreatywna wizjonerka marzy o powrocie superbohaterów, aby móc ponownie tworzyć dla nich funkcjonalne i nowoczesne kostiumy.

Lucjan Best to nie tylko najlepszy przyjaciel Boba, ale także były superbohater, który jednym gestem potrafi stworzyć lód. Nawet kiedy nie zmaga się z przestępczością jako Mrożon, Lucjan ma zawsze doskonały styl. Jest wygadany, pewny siebie i wyluzowany. Bez wahania założyłby ponownie kostium, gdyby mogło to pomóc superbohaterom wyjść z cienia.

Jesteśmy pewni, że tak samo jak my czekacie na powrót Iniemamocnych. Zobaczcie ich dalsze przygody i nie przegapcie filmu, który pojawi się w kinach od 13 lipca!

 

 

 

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Kochając Pabla, nienawidząc Escobara - napisy

Sensacyjna ekranizacja bestsellerowego pamiętnika „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” autorstwa Virginii Vallejo – kochanki Pablo Escobara, czyli człowieka uznawanego za...
biograficzny/sensacyjny/thriller

Berek - napisy

Piątka lubiących rywalizację przyjaciół spotyka się co roku, aby przez miesiąc grać w berka, w którym wszystkie chwyty są dozwolone. Bawią się w ten sposób od pierwszej klasy. Teraz...
komedia

Sicario 2: Soldado - napisy

Sequel „SICARIO” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Tym razem fabuła skupi się na najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym...
akcja/thriller

Iniemamocni 2 - dubbing

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa...
animowany/komedia

Baner