Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ PREMIERY FILMOWE 🎞️
📽️ od 18. Stycznia

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

od 18 stycznia zapraszamy na premierę ekranizacji kultowego komiksu o Asteriksie i Obeliksie, w zupełnie nowej, animowanej odsłonie  „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru” dubbing.

Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru (dubbing)

 
Po pechowym upadku z drzewa, podczas zbiorów jemioły, druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie. Dowodzeni przez Juliusza Cezara i złego druida Sulfuriksa, Rzymianie wymyślają intrygę, która pozwoli im zdobyć przepis na eliksir siły. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana przygoda – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!


Druga premierowa propozycja  to zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie – „Chłopiec z burzy” dubbing.

Chłopiec z burzy (dubbing)

 
Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley(Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.
 
 


Od piątku na ekranach pojawi się również najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli wszystkich miłośników pięknych samochodów i szalonej jazdy „Diablo. Wyścig o wszystko”.

Diablo. Wyścig o wszystko

  
Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra, Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster, Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł "Diablo" i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie tam poznaje Ewę - obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.
 

W sobotę i niedzielę zapraszamy na film z cyklu Bajkoranki! W dniach 19 stycznia i 20 stycznia wyświetlimy "Hotel Transylwania 3" dubbing. Przed seansami odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansach zapraszamy do patio kina, będą prowadzone zabawy i animacje przez Teatr Form Wielu.

 
Bilety w cenie 12 złotych
 

 

Hotel Transylwania 3 (dubbing)

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku - od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem księżyca. Ale wakacje ze snów szybko stają się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis spostrzega, że Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów.


W środę o godzinie 14:15 zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz animacji "Asterix i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru" dubbing. Bilety w cenie 15 złotych.

 


W poniedziałek 21 stycznia zapraszamy na Spotkanie Filmowe "53 wojny" napisy. Pokaz odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych.

Przed seansem zapraszamy na herbatę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

53 wojny

reżyseria: Ewa Bukowska
scenariusz: Ewa Bukowska
gatunek: dramat
kraj produkcji: Polska
rok produkcji: 2017
czas filmu: 1 godz. 22 min.

        Anka i Witek są kochającym się małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka coraz bardziej zatruwa jej rzeczywistość. Gdy on po raz kolejny wyjeżdża w rejony objęte wojną, ona zaczyna szykować się na najgorsze…

Dnia 18 stycznia o godzinie 18:15 zapraszamy na Filmoterapię z sensem: „Nie opuszczaj mnie” napisy. Po seansie zapraszamy do udziału w dyskusji.
W dyskusji weźmie udział:
Anna Uściłowska
- psychoterapeutka związana z Laboratorium Psychoedukacji. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz grupową w podejściu psychodynamicznym, zarówno długo-  jak i krótkoterminowym. Interesuje się szczególnie integracją w psychoterapii, emocjami, a także powiązaniami ciała i umysłu. Tłumaczka szkoleń oraz literatury dla psychoterapeutów. Posiada certyfikat psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz European Association for Psychotherapy.
 
Bilety w cenie 15 zł

    98-letni Jo Byeong-man i 89-letnia Kang Kye-yeol są małżeństwem od 76 lat. Mieszkają w górskiej wiosce Hoengseong w prowincji Gangwon w Korei Południowej. Spłodzili razem dwanaścioro dzieci, pogrzebali szóstkę z nich, ale ich relacja wciąż pełna jest młodzieńczej radości i czułości. Bliźniaczo podobne stroje, które noszą, codzienne żarciki, jakimi się raczą, ale przede wszystkim ogromna miłość uczyniły z nich bohaterów koreańskiej telewizji, a powstały w konsekwencji film pełnometrażowy stał się największym sukcesem komercyjnym w historii południowokoreańskiego kina dokumentalnego

W czwartek 24 stycznia o godzinie 18:00 zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach  nowej odsłony cyklu Portret Kobiety. Zapraszamy na specjalny przedpremierowy pokaz filmu Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3.

Przed spotkaniem zapraszamy na ciastko od Lekkiego Ciacha i herbatę

Po seansie odbędzie się spotkanie z aktorami. Będziemy gościć: Grażynę Błęcką – Kolską oraz Zdzisława Wardejna. Bilety na seans według regularnego cennika na czwartek.

Bilet normalny 20 zł, bilet ulgowy 17 zł


 Miszmasz, kogel mogel 3

reżyseria: Kordian Piwowarski
scenariusz: Ilona Łepkowska
gatunek: komedia
produkcja: Polska
 
Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na własny biznes... tyle że nie do końca legalny. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) zostaje celebrytką i słynną seks trenerką. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają odwiedzić Kasię i ruszają do wsi Brzózki. Po drodze wstępują do Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!
 
 

WYDARZENIE WSPIERA URZĄD MIASTA PŁOCKA


 

 

 

Ponadto w repertuarze:


  1. Bumblebee (dubbing)
  2. Ralph Demolka w Internecie (dubbing)
  3. Underdog
  4. Zabawa, zabawa

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR


 

x

Newsy

y

Polecamy również

Chłopiec z burzy - dubbing

Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie. Laureat Oscara GEOFFREY RUSH w ekranizacji jednej z  najpiękniejszych powieści dla...
familijny/przygodowy

Underdog

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to...
akcja

Bumblebee - dubbing

Nowa odsłona kultowej serii Transformers. Rok 1987. Na jednym z kalifornijskich złomowisk Bumblebee znajduje azyl. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld) próbuje zrozumieć świat, wciąż...
akcja/science-fiction

Diablo. Wyścig o wszystko

Szybkość, wściekłość, miłość i akcja na najwyższych obrotach! Jednym słowem „Diablo” – najbardziej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z pewnością zadowoli...
akcja/sensacyjny

Baner