Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🔥 HOT NEWS 🔥
🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 20. Września

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

od 20. września zapraszamy na premierę filmu animowanego "Angry Birds 2" w wersji z dubbingiem.

Angry Birds 2 (dubbing)

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.

Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!


Druga premierowa propozycja to polski film historyczny "Legiony".

Legiony

Opowieść o młodych ludziach, którzy nie wahali się, by rzucić się w wir walki o odzyskanie państwowości, ale także o tych, którzy dopiero zrozumieli, że tylko w wolnej Polsce zrealizują swoje marzenia.


Trzecia premierowa propozycja to film akcji "Rambo: Ostatnia krew" w wersji z napisami.

Rambo: Ostatnia krew (napisy)

Legenda kina akcji, niezniszczalny Sylvester Stallone powraca, jako John Rambo, bohater, który uczynił go nieśmiertelnym. Już czas zmierzyć się z przeszłością. John Rambo częściej niż po broń sięga dziś po butelkę. Szuka w niej ucieczki przed powracającymi wspomnieniami dawnych walk i utraconych bliskich. Gdy jednak uprowadzona zostaje córka jego przyjaciółki, John po raz ostatni będzie musiał stanąć do walki. Wkrótce okaże się, że porywacze nieprzypadkowo wybrali ofiarę. Ich prawdziwym celem jest on, John Rambo, z którym mają do wyrównania dawne rachunki. Nie rozumieją, że najtrudniejszym przeciwnikiem jest ten, który nie ma nic do stracenia. Oni pierwsi przelali krew. On zrobi to ostatni. Kino akcji dla prawdziwych twardzieli.


W sobotę i niedzielę (21 i 22 września) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego oraz 6. Międzyarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci odbędą się pokazy filme "Jakub, Mimmi i gadające psy" oraz "Solan i Ludwik - misja Księżyc".

 

Bajkoranki: Jakub, Mimmi i gadające psy (dubbing)

21. września (sobota)

10-letni Jakub, nie mając na to ochoty, spędza tydzień na przedmieściach Rygi u charakternej kuzynki Mimmi i jej taty. Dziewczynka daje odczuć kuzynowi, że za nim nie przepada. Jakub szybko znajduje jednak niezwykłych przyjaciół – poznaje gang gadających psów. Gdy w końcu udaje mu się porozumieć z kuzynką, pojawia się kolejne wyzwanie – do ulubionego parku Mimmi wkraczają buldożery. Na domiar złego jeden z psów zostaje uprowadzony. Dzieci i zwierzęta zwierają szyki, by uratować zielone miejsce i odnaleźć zaginionego czworonoga.

Bajkoranki: Solan i Ludwik - misja Księżyc (dubbing)

22. września (niedziela)

10-letni Jakub, nie mając na to ochoty, spędza tydzień na przedmieściach Rygi u charakternej kuzynki Mimmi i jej taty. Dziewczynka daje odczuć kuzynowi, że za nim nie przepada. Jakub szybko znajduje jednak niezwykłych przyjaciół – poznaje gang gadających psów. Gdy w końcu udaje mu się porozumieć z kuzynką, pojawia się kolejne wyzwanie – do ulubionego parku Mimmi wkraczają buldożery. Na domiar złego jeden z psów zostaje uprowadzony. Dzieci i zwierzęta zwierają szyki, by uratować zielone miejsce i odnaleźć zaginionego czworonoga.


W środę, 25. września o godzinie 14:15 zapraszamy na Rodzinne Oglądanie i pokaz filmu animowanego "Wyprawa Magellana" dubbing. Bilety w cenie 15 złotych.

 


W poniedziałek, 23. września o godzinie 18:30 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Spotkań Filmowych. Wyświetlony zostanie film komediowy, francuzkiej produkcji "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!" w wersji z napisami.

Przed seansem zapraszamy na herbatę/kawę i ciastko

Bilety w cenie 15 złotych

 

Spotkania Filmowe
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże! (napisy)

reżyseria: Philippe de Chauveron
scenariusz: Guy Laurent, Philippe de Chauveron
gatunek: komedia
kraj produkcji: Francja
rok produkcji: 2019
czas filmu: 1 godz. 39 minuty

 
Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany. Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej... zabawy!

Wydarzenie wspierają

 

NoveKino Przedwiośnie zaprasza na
6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Kino Dzieci

Codziennie, Od 21. września (sobota) do 29. września (niedziela) o godz. 11:00 projekcje filmowe dla najmłodszych widzów.

21.09 o godz. 11:00 – BAJKORANKI JAKUB, MIMMI I GADAJĄCE PSY (dubbing)
22.09 o godz. 11:00 –
BAJKORANKI SOLAN I LUDWIK - MISJA KSIĘŻYC (dubbing)
23.09 o godz. 11:00 – OPERACJA CZŁOWIEK W CZERNI (dubbing)
24.09 o godz. 11:00 – SZYBCY I ŚNIEŻNI (dubbing)
25.09 o godz. 11:00 – CAŁY ŚWIAT ROMY (dubbing)
26.09 o godz. 11:00 – KLARA MUU! (dubbing)
27.09 o godz. 11:00 – NIEZWYKŁE LATO Z TESS (dubbing)
28.09 o godz. 11:00 –
BAJKORANKI SŁYNNY NAJAZD NIEDŹWIEDZI NA SYCYLIĘ (dubbing)
29.09 o godz. 11:00 –
BAJKORANKI PETTSON I FINDUS - WIELKA WYPROWADZKA (dubbing)

Bilety w cenie 12 zł

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Nowe Horyzonty


 Ponadto w repertuarze:

  1. Piłsudski
  2. Polityka
  3. Wyprawa Magellana (dubbing)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR


 

x

Newsy

y

Polecamy również

Angry Birds 2 Film - dubbing

Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a...
animowany/komedia

Legiony

Filmowa superprodukcja „Legiony" to porywającą opowieść o legionowym pokoleniu lat 1914-1916, które wywalczyło Polsce Niepodległość. „Legiony” to kino przygodowe w...
historyczny

Rambo: Ostatnia krew - napisy

Legenda kina akcji, niezniszczalny Sylvester Stallone powraca, jako John Rambo, bohater, który uczynił go nieśmiertelnym. Już czas zmierzyć się z przeszłością. John Rambo częściej niż po...
akcja

Wyprawa Magellana - dubbing

Stań za starami największej przygody świata, która wydarzyła się naprawdę i zmieniła wszystko! Poznaj najodważniejszą załogę, odkryj najbardziej egzotyczne zakątki globu i przeżyj...
animowany/przygodowy

Baner