Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Kobiecy świat: Pokaz filmu "(Nie)znajomi" 2.10, 18:30

 kobiece kino w najlepszym wydaniu

Kolejne spotkanie z cyklu KOBIECY ŚWIAT już w środę, 2 października o godz. 18:30

 Zapraszamy na pokaz filmu: 

 "(NIE)ZNAJOMI" , reż. Tadeusz Śliwa

reżyseria: Tadeusz Śliwa
 produkcja: Polska
gatunek: komediodramat
premiera filmu: 27 września 2019 

Zapraszamy na kolejny pokaz filmu w cyklu KOBIECY ŚWIAT, tym razem na naszym ekranie zagoszczą "(NIE)ZNAJOMI" - polska odpowiedź filmu na włoską komedię "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Pokaz filmu odbędzie się 2 października, w środę o godz. 18:30. Bilety już w sprzedaży!

"(Nie)znajomi" to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

 

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. 
 

Przygotowaliśmy dla Państwa WIELE atrakcji*

 

Przed filmem losowanie nagród, których fundatorami są firmy: AvonDepilConcept, Studio Figura, Niezależna Dyrektor Elżbieta Gandziarska-firma:Mary Kay

 

                    


  *gdzie nasze uczestniczki będą mogły otrzymać darmowe próbki oraz skorzystać z profesjonalnych porad dotyczących makijażu i pielęgnacji