Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

W samo południe (Seans dla seniorów): "Tajemnica ojca Pio" - 27.08, godz. 12:00

 

 

Zapraszamy na cykl W SAMO POŁUDNIE - SEANS DLA SENIORÓW!

 

seans otwarty dla wszystkich Widzów

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek  

  27 SIERPNIA o 12:00   

zapraszamy na pokaz filmu: 

"TAJEMNICA OJCA PIO"

bilety w cenie 12 zł


 

27 sierpnia zapraszamy na pokaz filmu "Tajemnica ojca Pio" -  dokument ukazujący prawdziwe oblicze Stygmatyka oraz bardzo trudną drogę, jaką przeszedł, by na jej końcu stać się jednym z największych świętych Kościoła. Bilety już w sprzedaży!

reżyseria:José María Zavala
 produkcja: Hiszpania
gatunek: dokumentalny
premiera filmu: 15 sierpnia 2019 

Twórcy zadbali o niepublikowane dotąd materiały: zeznania świadków życia świętego, jego duchowych dzieci, osób, które doświadczyły nawrócenia i uzdrowienia, oraz zdjęcia, nagrania i wypowiedzi współbraci z San Giovanni Rotondo. Film bez ogródek ujawnia, jak niewyobrażalnemu ogromowi prób został poddany skromny zakonnik z Pietrelciny: oszczerstwa i poddawanie w wątpliwość stygmatów, podsłuchy zakładane nawet w konfesjonale, posądzanie o intymne kontakty z kobietami, kary i prześladowania także ze strony osób związanych z Kościołem. 

Niezwykłe emocje towarzyszą widzowi, gdy śledzi on autentyczne nagrania Ojca Pio i słyszy jego charakterystyczny, jakby niepasujący do wizerunku głos. Całości dopełnia sprawiający ogromne wrażenie ekskluzywny materiał dokumentujący niedawną ekshumację ciała św. Ojca Pio.

_____________________________________________

 

DODATKOWO CO TYDZIEŃ LOSUJEMY DLA PAŃSTWA SUPER NAGRODY!!

*w losowaniu biorą udział tylko bilety kartonikowe, żeby wziąć udział, należy zamienić w kasie bilet elektroniczny na kartonikowy; serdecznie zapraszamy wcześniej- losowanie odbywa się przed seansem!