Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

W samo południe (Seans dla seniorów): "Piłsudski" -24.09, godz. 12:00

 

 

Zapraszamy na cykl W SAMO POŁUDNIE - SEANS DLA SENIORÓW!

 

seans otwarty dla wszystkich Widzów

 

Najbliższe spotkanie odbędzie się we wtorek  

  24 WRZEŚNIA o GODZ. 12:00   

zapraszamy na pokaz filmu: 

"PIŁSUDSKI"

bilety w cenie 12 zł


 

24 września o godz. 12:00 zapraszamy na pokaz filmu "Piłsudski" - filmową biografię Marszałka Piłsudskiego wyreżyserowaną przez Michała Rosę. 
 Bilety już w sprzedaży! 

reżyseria: Michał Rosa
 produkcja: Polska
gatunek: dramat historyczny
premiera filmu: 13 września 2019 

 To nie miało prawa się udać! Jest rok 1901. Józef „Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

 

____________________________________________

 

DODATKOWO CO TYDZIEŃ LOSUJEMY DLA PAŃSTWA SUPER NAGRODY!!

*w losowaniu biorą udział tylko bilety kartonikowe, żeby wziąć udział, należy zamienić w kasie bilet elektroniczny na kartonikowy; serdecznie zapraszamy wcześniej- losowanie odbywa się przed seansem!