Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Rodzic w kinie: "Ślicznotki" 17.10 godz. 11:00

 

Spotkania dedykowane dla rodziców z małymi dziećmi. 
Podczas gdy rodzice oglądają specjalnie wyselekcjonowane, najlepsze z premierowych tytułów, dzieci mogą spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest przyciszony, by nie zakłócać dziecięcego snu, na sali panuje lekki półmrok, by żaden niemowlak nie bał się ciemności.

Rodzice z niemowlakami w razie potrzeby będą mogli skorzystać z przewijaka.

  

 

Kolejne spotkanie z cyklu RODZIC W KINIE już:  

 

17.10.2019 godz. 11:00

 

zapraszamy na film:

"ŚLICZNOTKI" 

 reżyseria: Lorene Scafaria
 produkcja: USA
gatunek: dramat
premiera filmu: 11 października 2019

 

17 października o godz. 11:00 zapraszamy na pokaz filmu "Ślicznotki" -prawdziwą historię opisaną przez „New York Timesa”, która musiała trafić na kinowy ekran, czyli "Ślicznotki" z Jeniffer Lopez w roli głównej!
 Bilety już w sprzedaży!

Jennifer Lopez jako striptizerka, która staje na czele najbardziej powabnego gangu w historii przestępczości. Na wielkim ekranie debiutują największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy światowego hip hopu i popu: CARDI B i LIZZO.
 

Dziewczyny pracujące w jednym z najmodniejszych klubów go-go w Nowym Jorku tracą wszystkie oszczędności w wyniku krachu finansowego 2008 roku. Cały świat za kryzys wini nadzianych finansistów z Wall Street, którzy są częstymi gośćmi klubu.
Szastają kasąniczym Wilki z Wall Street podczas, gdy ofiary ich machinacji nie mają z czego żyć. Dziewczyny postanawiają wymierzyć im sprawiedliwość i odzyskać stracone pieniądze. Pod wodzą pięknej i znającej życie Ramony organizują błyskotliwy przekręt. Wykorzystując swoje wdzięki i znajomość męskiej psychiki, sprawiają, że rekiny finansjery łykają przynętę jak płotki. Kasa płynie szerokim strumieniem, a dziewczyny rzucają się w wir szalonego i rozrzutnego życia. Wkrótce zachłyśnięte sukcesem i słodkim smakiem zemsty zaczynają tracić czujność..
 

Przed filmem konkurs Happy Seats. Przygotowaliśmy także małe upominki dla Państwa!

Sponsorem nagród jest firma: Skarb Matki oraz Salon fryzjerski "Czas na zmianę"

  


Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki tytuł wyświetlimy podczas kolejnego seansu napisz: rodzicwkinie@novekino.pl

Zapisując się do Newslettera zapoznałem się z Zasadami przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją usługi Newsleter. Zgadzam się na otrzymanie od kin Novekino na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji marketingowych. Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytucja Filmowa MAX-FILM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Panieńska 11, Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000236457 Posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie.