Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Pokazy przedpremierowe: "Kłamstewko"| "Nędznicy" | "Jojo Rabbit" - bilety już w sprzedaży

 Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu:

"Kłamstewko"
18.01 (sobota) godz. 19:30

bilety już w sprzedaży!

reżyseria: Lulu Wang
 produkcja:  Chiny, USA
gatunek: Dramat, Komedia
 premiera filmu: 7 lutego 2020

„Kłamstewko” to pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego „Między słowami” Sofii Coppoli. W rolach głównych: nominowana do Złotego Globu Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, jedna z największych faworytek do zdobycia Oscara dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej, nagrodzona już m.in. statuetką Gotham Awards dla Najlepszej Aktorki Pierwszoplanowej i niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje m.in. do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

WSZYSTKIE TAJEMNICE DOZWOLONE!

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

GŁOSY PRASY:

Uniwersalna, pięknie opowiedziana historia, którą pokocha każda widownia!
New York Post

Zachwycająca Awkwafina w drodze po Oscara!
IndieWire

Rewelacyjny pod każdym względem film Lulu Wang ze zjawiskową Awkwafiną, mocną kandydatką do Oscara, to zabawny, wzruszający, pełen życia film o relacjach rodzinnych w każdej kulturze
The Rolling Stone

Ten film to afirmacja życia. Rozgrzeje Wasze serca!
ReelViews

 Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu:

"Nędznicy"
19.01 (niedziela) godz. 16:20

bilety już w sprzedaży!

reżyseria: Ladj Ly
 produkcja:  Francja
gatunek: Dramat
 premiera filmu: 28 lutego 2020

„Nędznicy” („Les Misérables”) to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku ?? Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. To francuski kandydat do Oscara (shortlista Oscarowa), nominowany do Złotego Globu, zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie) ?? Za kampanię Oscarową filmu odpowiada Amazon Studios („Zimna wojna”).


Kiedy grupa dzieciaków kradnie małe lwiątko z lokalnego cyrku, nikt nie spodziewa się, że ten niewinny psikus wywoła lawinę wydarzeń i zmusi do interwencji policję, a sytuacja zacznie wymykać się spod kontroli. „Nędznicy” to pulsujący emocjami, drapieżny, niezwykle świeży i odważny portret zbuntowanych i gotowych na rewolucję paryskich przedmieść, buzujących od konfliktów i napięć.

 Zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu:

"Jojo Rabbit"
23.01 (czwartek) godz. 18:20

bilety już w sprzedaży!

reżyseria: Taika Waititi
 produkcja:  Czechy, Niemcy, Nowa Zelandia, USA
gatunek: Dramat, Komedia
 premiera filmu: 24 stycznia 2020

Gdy niemiecki chłopiec (Roman Griffin Davis jako Jojo) znajduje młodą Żydówkę (Thomasin McKenzie), którą ukrywa na strychu samotnie wychowująca go matka (Scarlett Johansson), jego świat staje na głowie. Mając u boku jedynie idiotycznego wymyślonego przyjaciela, którym jest nikt inny jak sam Adolf Hitler (Taika Waititi), Jojo musi teraz stawić czoła swemu ślepemu nacjonalizmowi.

x

Newsy

y

Polecamy również

Oficer i szpieg

Film opowiada opartą na faktach historię Alfreda Dreyfusa (Louis Garrel), francuskiego oficera skazanego na dożywocie za zdradę swojej ojczyzny i zesłanego na Wyspę Diabelską u wybrzeży...
biograficzny/dramat/historyczny

Pan T.

Prezentowana w Konkursie Głównym 44 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni przesycona nostalgią podróż do niezwykłego świata, w którym słynni pisarze i poeci artystycznej bohemy...
dramat/komedia

Baner