Rezerwacja 24 367 65 00

Partnerzy


KINADS

Jesteśmy brokerem reklamy kinowej i internetowej. Zarządzamy powierzchnią i czasem reklamowym w sieci nowoczesnych kin tradycyjnych na terenie całęj Polski.

Jesteśmy wewnętrznym działem sprzedaży reklamy na portalu filmowym www.stopklatka.pl, a także partnerem biznesowym telewizji internetowej Ipla. Firma Kinads jest w 100% firmą polską- co daje nam możliwość błyskawicznej decyzyjności.

Założycielką i właścicielem firmy Kinads jest Kinga Dołęga-Lesińska, która od 10 lat z dużym powodzeniem tworzy rynek reklamy kinowej w Polsce. Setki kin, miliony widzów, nieograniczona pasja tworzenia…


Wisła Płock piłkarski klub, który swoją historią sięga 1947r..

Zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski.

Wielokrotny uczestnik rozgrywek Ekstraklasy i europejskich pucharów.

Prawdziwa duma Płocka.   


Radio ESKA to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych w Polsce. To stacja grająca " Hity na czasie". Tu usłyszeć można lubiane przez słuchaczy audycje: Gorącą 20, ImprEskę, ESKA LIVE RMX, czy Global Listę.

W Płocku Eski można słuchać na 95,2 FM.

 


  

PortalPłock- Istniejący od pięciu lat na lokalnym rynku medialnym Portal Płock to codzienne źródło informacji dla tych, którzy lubią być dobrze poinformowani, wiedzieć, co się dzieje w Płocku i jego okolicach, znać najnowsze propozycje kulturalne i sportowe, a także cenią sobie dyskusje na najróżniejsze tematy - od tych błahych i sympatycznych, po poważne zagadnienia, od których zależy przyszłość miasta i jego mieszkańców.

Portal to również mnóstwo zdjęć z najważniejszych płockich wydarzeń i miejsc, a także mnóstwo płockich stron internetowych skatalogowanych w jednym miejscu i pogrupowanych tematycznie, pozwalających na szybki ogląd płockiego rynku i różnych branż.


Tygodnik płocki - najstarsze i największe czasopismo regionalna na Północnym Mazowszu ukazujące się od 1972 r.. To otwarte i przyjazne pismo dla całej rodziny. Pisze dla ponad 400 tys. ludzi z Płocka, powiatu płockiego, Sierpca, powiatu sierpeckiego, Gostynina, powiatu gostynińskiego, a także Kutna. Co tydzień na 48-56 stronach zamieszane jest blisko 100 artykułów i 1000 ogłoszeń drobnych z Płocka i okolic przekazuje wiarygodne i aktualne informacje na temat istotnych wydarzeń w regionie, komentuje i zamieszcza felietony autorskie.

Obejmuje patronatem „Tygodnika Płockiego” najważniejsze wydarzenia kulturalne, sportowe, gospodarcze i regionalne, a także wspiera akcje charytatywne. Tygodnik Płocki jest w „Porozumieniu tygodników regionalnych”, co owocuje korzystną wspólną sprzedażą pakietów reklamowych.


  Szkoła Pascal to bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz kierunki policealne: Technik BHP, Technik Administracji, Florystyka, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Rachunkowości, Technik Masażysta i wiele więcej. U nas bez opłat uzupełnisz wykształcenie i zyskasz dodatkowe kwalifikacje. Organizujemy bezpłatne państwowe egzaminy z kwalifikacji, umożliwiamy naszym słuchaczom podejście do matury. Dokładamy wszelkich starań, aby nauka przebiegała w miłej atmosferze i zakończyła się wspólnym sukcesem!

 


 

 

Portal Teraz Płock - lokalna nawigacja w biznesie.Największa baza firm z Płocka i okolic


 Obecnie Centrum Nauki i Biznesu „Żak” posiada oddziały w 85 miastach. Fakt, iż w każdym regionie kraju istnieje kilka naszych placówek edukacyjnych pozwala nam szczycić się mianem największej OGÓLNOPOLSKIEJ firmy edukacyjnej. W naszych oddziałach kształci się kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy, których zaufanie i zadowolenie przyczyniają się do ciągłego rozwoju szkoły. Naszym słuchaczom oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Ogromna różnorodność szkół policealnych daje gwarancję, że każdy słuchacz znajdzie specjalizację dostosowaną do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji.


 ESKA TAXI   jest korporacją działającą w zakresie usług przewozowych Radio-Taxi. ESKA TAXI  działa na rynku Płockim już 18 lat. Specjalizujemy się w bezgotówkowej obsłudze hoteli,firm, Klubów, Kin, Dworców i Centrów Handlowych. W chwili obecnej  ESKA TAXI dysponuje  samochodami osobowymi  z klimatyzacją, dobrych marek produkcji zachodniej, w bardzo dobrym stanie technicznym, mikrobusów (6-9 osobowych) 
Centrala telefoniczna  oraz tabor samochodowy są do Państwa dyspozycji przez 24 h na dobę, zatem współpraca z ESKA TAXI  gwarantuje Państwu rzetelną, profesjonalną i kompletną obsługę.
Posiadamy najnowocześniejszy system komputerowy przystosowany do przyjmowania i automatycznej realizacji zamówień telefonicznych oraz aplikację  NAVI TAXI ,TAXI KIOSK,  które napewno ułatwią naszą współpracę.

 


Centrum Medyczne „RODZINA” świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ oraz usługi komercyjne. Wykonujemy badania laboratoryjne, jak również szereg badań specjalistycznych takich jak: USG – we własnym zakresie oraz na podstawie zawartych umów także EEG, EMG RTG i inne. Doświadczenie, jakie nabyliśmy w ciągukilkunastu minionych lat naszej pracy w ochronie zdrowia sprawiło, że wiemy jak zadbać o Państwa potrzeby, tak aby pacjenci korzystający z naszych usług byli zadowoleni.
Celem Centrum Medycznego „RODZINA” jest uzyskanie pełnej satysfakcji w zdrowiu i chorobie wszystkich naszych pacjentów.
Centrum Medyczne „RODZINA” jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów. 


 

Gazeta PetroNews to papierowe wydanie najszybciej rozwijającego się portalu lokalnego w Płocku. Jej atutami są rzetelni dziennikarze, niebanalne tematy i zainteresowanie tematyką społeczną. Najwyższy w Płocku nakład, w wysokości 16 000 egzemplarzy oraz forma dystrybucji – w najważniejszych miejscach miasta, a także fakt, że jest to gazeta bezpłatna, gwarantuje dotarcie Państwa reklamy szerzej niż w jakikolwiek inny sposób! Portal PetroNews.pl to idealne miejsce na znalezienie aktualnych informacji o Płocku i regionie


Płocki Portal Kulturalny - pierwszy portal w mieście zajmujący się wyłącznie zagadnieniami związanymi z kulturą i rozrywką.
U nas znajdziecie fotorelacje z wydarzeń kulturalnych, imprez oraz wielu wydarzeń społecznych.


Jesteśmy Lokalną Firmą, od niedawna w mieście, a już robimy hałas!!! :D
Pieczemy/robimy ZDROWE CIACHA!!!!
Dla wszystkich tych co do tej pory musieli sobie ich odmawiać, dla alergików, cukrzyków, wegetarian, weganów, sportowców i wszystkich tych, którzy dbają o to co jedzą!
Ciasta bez mąki, cukru, mleka i jajek tylko u nas!!! Tak to jest możliwe !!!
Zapraszamy na Nasz funpage: www.facebook.com/lekkieciacho, dajcie się zaskoczyć! :D

 


PIWPOL PŁOCK powstała w roku 1988. Od początku swojego istnienia jest firmą o tradycjach rodzinnych i polskim kapitale. Dziś PIWPOL PŁOCK jest sprawną i elastyczną firmą prowadzącą dystrybucję naturalnych wód źródlanych, mineralnych i leczniczych, produktów leczniczych i kosmetyków uzdrowiskowych oraz wielu innych produktów takich jak: kawy, herbaty, soki, syropy, napoje. Obejmuje swym działaniem teren trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma posiada uznaną i cenioną markę na rynku lokalnym, kojarzoną z produktami i usługami najwyższej jakości. W ciągu tych lat została zbudowana firma o solidnych fundamentach, która przy wykorzystaniu najnowszych systemów zarządzania i logistyki pozostaje liderem obsługi bezpośredniej lokalnego rynku wód mineralnych i źródlanych. Kierując się zawsze najlepszymi standardami obsługi klienta PIWPOL PŁOCK zdobył zaufanie ponad 6.500 odbiorców, którym oferuje unikalny system zaopatrzenia w wody mineralne i nie tylko, zarówno do firm, jak i do domu. Centrum Obsługi Klienta Piwpol Płock mieści się w Płocku przy ul. Kalinowej 93, tel. 24 366 99 00, [email protected], www.piwpol.pl


 Katolickie Radio Diecezji Płockiej - Twoje radio na północnym Mazwoszu. Można by rzec - radio doskonałe - każdy znajdzie coś dla siebie. Aktualności, informacje regionalne, oraz ogólnopolskie. Audycje poranne, kulturalne, sportowe i nie tylko. Oczywiście nie możemy zapomnieć o wspaniałej muzyce wybieranej na bieżąco przez specjalistów w swoim fachu. Nieograniczona możliwość odsłuchu - na dwóch częstotliwosciach 104.3 FM, oraz 103.9 FM - oraz przez internet za pomocą strony internetowej krdp.fm, Youtube, oraz Mixcloud - mamy dostęp do starszych audycji, zapisanych w w/w serwisach lub live. Telewizja radiowa, w której można zobaczyć wielu zaproszonych gości od sportowców, przez osoby związane z szeroko rozumianą kulturą po Prezydenta Miasta Płocka. 

 


 

Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. funkcjonuje od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych.  W strukturze znajdują się m.in.: trzy pływalnie, jedna hala widowiskowo-sportowa, trzy stadiony, jeden orlik, jedna sala sportowa. Poza obsługą obiektów sportowych MOSiR zajmuje się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych. MOSiR Płock wynajmuje także na swoich obiektach lokale użytkowe oraz powierzchnię reklamową.


 

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki jest miejską instytucją kultury. Realizuje zadania związane z edukacją i animacją artystyczną, promocją amatorskiego ruchu artystycznego oraz upowszechnianiem kultury. Profesjonalna realizacja koncertów plenerowych i salowych, festiwale, plenerowe pokazy filmów, teatrów ulicznych, wystawy, cykle wydarzeń artystycznych, wydawnictwa, to tylko niektóre formy działalności POKIS. Naszą wizytówką są między innymi: Festiwal Reggaeland, Jarmark Tumski, Festiwal Rynek Sztuki, Vistula Folk Festival, Summer Fall Festival, cykle koncertów w ramach Kawiarni Jazzowej i Alterstacji, czy Festiwal Themersonów poświęcony twórczości wybitnych płocczan – Franciszki i Stefana Themersonów.


 

Płocki Ogród Zoologiczny, położony na unikalnym, malowniczym obszarze, jest ogólnodostępnym miejscem aktywnej rekreacji mieszkańców Płocka, a także województwa mazowieckiego. Naturalne środowisko wysokiej skarpy wiślanej stwarza korzystne warunki dla hodowli dzikich zwierząt, w tym gatunków najrzadszych, prezentowanych w nielicznych ogrodach zoologicznych. Wizja współczesnego ogrodu zoologicznego jest odzwierciedleniem jego roli w działaniach na rzecz ochrony dzikich gatunków zwierząt, propagowania idei ochrony przyrody, prowadzenia badań naukowych i szerokiej edukacji społeczeństwa w zakresie ochrony dzikich gatunków. Dla ogromnej większości dzieci i młodzieży ogrody zoologiczne stanowią miejsce pierwszego kontaktu z dzikimi zwierzętami oraz pierwszych doznań, jakie nieodłącznie towarzyszą obserwacjom niezwykłej różnorodności świata zwierząt i roślin. W ogrodzie zoologicznym możemy także uczestniczyć w rozmaitych wydarzeniach i zajęciach dydaktycznych.


  

PLOCMAN Sp. z o.o. powstał w 1996r. i rozpoczął działalność komercyjną na mocy koncesji Ministra Łączności 116/96/I na świadczenie usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy jednym z pierwszych komercyjnych providerów Internetu w Polsce. Docieramy z ofertą i usługami internetowymi do firm, podmiotów gospodarczych, fundacji, stowarzyszeń, urzędów, Jednostek Samorządu Terytorialnego i osób fizycznych. Od 2008 r. tworzymy i wdrażamy usługi e-learningowe: autorskie e-platformy LMS i szkolenia.

 

 

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Diuna - napisy

Diuna, produkcja Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures w reżyserii nominowanego do Oscara Denisa Villeneuve’a (Nowy początek, Blade Runner 2049), to kinowa adaptacja przełomowego...
science-fiction

Furioza

Wydarzenie z przeszłości rozdziela losy trójki przyjaciół. Niespodziewanie w życiu Dawida (Mateusz Banasiuk), dzisiaj już lekarza, znowu pojawia się ona. Dzika (Weronika Książkiewicz)...
akcja/dramat

Ostatni pojedynek - napisy

Twentieth Century Studios oraz filmowy wizjoner Ridley Scott przedstawiają „Ostatni pojedynek”, wciągającą opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii...
dramat/historyczny

Venom 2: Carnage - napisy

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie'm Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą...
akcja/science-fiction

Baner