Rezerwacja 24 367 65 00

Partnerzy


Kinads

Jesteśmy brokerem reklamy kinowej i internetowej. Zarządzamy powierzchnią i czasem reklamowym w sieci nowoczesnych kin tradycyjnych na terenie całej Polski. Firma Kinads jest w 100% firmą polską- co daje nam możliwość błyskawicznej decyzyjności. KinAds to w stu procentach polska firma. Jej założycielką jest Kinga Dołęga – prekursorka polskiej reklamy kinowej, ekspertka w zakresie rynku kinowego i ambasadorka kin tradycyjnych. Setki kin, miliony widzów, nieograniczona pasja tworzenia…

Kinads Logo

Sekcja Piłki Recznej Wisła Płock S.A.

Wisła Płock logo
 
 
 
  

Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock S.A. jest jednym z najlepszych i najbardziej utytułowanych klubów polskiej piłki ręcznej, wielokrotnym Mistrzem Polski, zdobywcą Pucharu Polski oraz uczestnikiem rozgrywek europejskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock to Klub, który ma za sobą wiele lat historii naznaczonej sukcesami. Już w latach 90-tych XX wieku, płoccy szczypiorniści na stałe dołączyli do czołówki drużyn w Polsce. Niezmiennie od ponad 30 lat znajdujemy się na podium ligowych rozgrywek.

 
 
 
 

Tygodnik Płocki

Tygodnik Plock Logo
  
 
 
 

Najstarsze i największe czasopismo regionalna na Północnym Mazowszu ukazujące się od 1972 r.. To otwarte i przyjazne pismo dla całej rodziny. Pisze dla ponad 400 tys. ludzi z Płocka, powiatu płockiego, Sierpca, powiatu sierpeckiego, Gostynina, powiatu gostynińskiego, a także Kutna. Co tydzień na 48-56 stronach zamieszane jest blisko 100 artykułów i 1000 ogłoszeń drobnych z Płocka i okolic przekazuje wiarygodne i aktualne informacje na temat istotnych wydarzeń w regionie, komentuje i zamieszcza felietony autorskie.

 
 
 
 

Pascal

Pascal logo
 
  
 
 

Szkoła Pascal to bezpłatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz kierunki policealne: Technik BHP, Technik Administracji, Florystyka, Technik Usług Kosmetycznych, Technik Rachunkowości, Technik Masażysta i wiele więcej. U nas bez opłat uzupełnisz wykształcenie i zyskasz dodatkowe kwalifikacje. Organizujemy bezpłatne państwowe egzaminy z kwalifikacji, umożliwiamy naszym słuchaczom podejście do matury. Dokładamy wszelkich starań, aby nauka przebiegała w miłej atmosferze i zakończyła się wspólnym sukcesem!

 
 
 
 
 

 

 

Centrum Medyczne "Rodzina"

Centrum Medyczne „RODZINA” świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ oraz usługi komercyjne. Wykonujemy badania laboratoryjne, jak również szereg badań specjalistycznych takich jak: USG – we własnym zakresie oraz na podstawie zawartych umów także EEG, EMG RTG i inne. Doświadczenie, jakie nabyliśmy w ciągu kilkunastu minionych lat naszej pracy w ochronie zdrowia sprawiło, że wiemy jak zadbać o Państwa potrzeby, tak aby pacjenci korzystający z naszych usług byli zadowoleni.

Celem Centrum Medycznego „RODZINA” jest uzyskanie pełnej satysfakcji w zdrowiu i chorobie wszystkich naszych pacjentów.

 

Centrum Medyczne „RODZINA” jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów.

centrum medyczne rodzina Logo

PetroNews

Tygodnik Plock Logo
  
 
 
 

Gazeta PetroNews to papierowe wydanie najszybciej rozwijającego się portalu lokalnego w Płocku. Jej atutami są rzetelni dziennikarze, niebanalne tematy i zainteresowanie tematyką społeczną. Najwyższy w Płocku nakład, w wysokości 16 000 egzemplarzy oraz forma dystrybucji – w najważniejszych miejscach miasta, a także fakt, że jest to gazeta bezpłatna, gwarantuje dotarcie Państwa reklamy szerzej niż w jakikolwiek inny sposób!

 

 Portal PetroNews.pl to idealne miejsce na znalezienie aktualnych informacji o Płocku i regionie

 
 
 
 

Piwpol

Piwpol Płock powstała w roku 1988. Od początku swojego istnienia jest firmą o tradycjach rodzinnych i polskim kapitale. Dziś PIWPOL PŁOCK jest sprawną i elastyczną firmą prowadzącą dystrybucję naturalnych wód źródlanych, mineralnych i leczniczych, produktów leczniczych i kosmetyków uzdrowiskowych oraz wielu innych produktów takich jak: kawy, herbaty, soki, syropy, napoje. Obejmuje swym działaniem teren trzech województw: mazowieckiego, łódzkiego i kujawsko-pomorskiego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma posiada uznaną i cenioną markę na rynku lokalnym, kojarzoną z produktami i usługami najwyższej jakości. W ciągu tych lat została zbudowana firma o solidnych fundamentach, która przy wykorzystaniu najnowszych systemów zarządzania i logistyki pozostaje liderem obsługi bezpośredniej lokalnego rynku wód mineralnych i źródlanych. Kierując się zawsze najlepszymi standardami obsługi klienta PIWPOL PŁOCK zdobył zaufanie ponad 6.500 odbiorców, którym oferuje unikalny system zaopatrzenia w wody mineralne i nie tylko, zarówno do firm, jak i do domu.

 

Centrum Obsługi Klienta Piwpol Płock mieści się w Płocku przy ul. Kalinowej 93, tel. 24 366 99 00, [email protected], www.piwpol.pl


Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki jest miejską instytucją kultury. Realizuje zadania związane z edukacją i animacją artystyczną, promocją amatorskiego ruchu artystycznego oraz upowszechnianiem kultury. Profesjonalna realizacja koncertów plenerowych i salowych, festiwale, plenerowe pokazy filmów, teatrów ulicznych, wystawy, cykle wydarzeń artystycznych, wydawnictwa, to tylko niektóre formy działalności POKIS. Naszą wizytówką są między innymi: Jarmark Tumski, Festiwal Rynek Sztuki, Vistula Folk Festival, Summer Fall Festival, cykle koncertów w ramach Kawiarni Jazzowej i Alterstacji, czy Festiwal Themersonów poświęcony twórczości wybitnych płocczan – Franciszki i Stefana Themersonów.

POKIS Logo

Katolickie Radio Diecezji Płockiej

KRDP Logo
  
 
 
 

Twoje radio na północnym Mazwoszu. Można by rzec - radio doskonałe - każdy znajdzie coś dla siebie. Aktualności, informacje regionalne, oraz ogólnopolskie. Audycje poranne, kulturalne, sportowe i nie tylko. Oczywiście nie możemy zapomnieć o wspaniałej muzyce wybieranej na bieżąco przez specjalistów w swoim fachu. Nieograniczona możliwość odsłuchu - na dwóch częstotliwościach 104.3 FM, oraz 103.9 FM - oraz przez Internet za pomocą strony internetowej krdp.fm, Youtube, oraz Mixcloud - mamy dostęp do starszych audycji, zapisanych w w/w serwisach lub live. Telewizja radiowa, w której można zobaczyć wielu zaproszonych gości od sportowców, przez osoby związane z szeroko rozumianą kulturą po Prezydenta Miasta Płocka

 
 
 
 
 

 

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

KRDP Logo
  
 
 
 

Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Płock Sp. z o.o. funkcjonuje od 1 stycznia 2017 roku w wyniku połączenia dwóch Jednostek Budżetowych: Centrum Widowiskowo-Sportowego oraz Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych.  W strukturze znajdują się m.in.: trzy pływalnie, jedna hala widowiskowo-sportowa, trzy stadiony, jeden orlik, jedna sala sportowa. Poza obsługą obiektów sportowych MOSiR zajmuje się także organizacją imprez sportowych, szkolnych oraz rekreacyjnych. MOSiR Płock wynajmuje także na swoich obiektach lokale użytkowe oraz powierzchnię reklamową.

 
 
 
 
 

Depil Concept

Depil Concept to sieć nowoczesnych gabinetów kosmetycznych specjalizujących się w depilacji, fotodepilacji i fototerapii wykonywanej metodą światła pulsującego IPL. Wąska specjalizacja oraz profesjonalna obsługa są gwarancją jakości oraz szybkości świadczonych usług. DepilConcept wprowadził wyjątkową na polskim rynku relację pomiędzy ceną, jakością i serwisem.


Plocka Karta

Płocka Karta Mieszkańca jest Programem skierowanym do mieszkańców Płocka, którzy są w nim zameldowani albo płacą w tym mieście podatki. Uczestnictwo w programie uprawnia do korzystania z najróżniejszych zniżek, zakupu biletów Komunikacji Miejskiej oraz biletów wstępu do różnych instytucji czy na wydarzenia kulturalne i sportowe.

 

Więcej informacji uzyskasz na stronie www.plockarta.euTV Mazowsze

Wisła Płock logo
 
 
 
 
 

TV Mazowsze to wyjątkowa telewizja działająca w regionie województwa mazowieckiego oraz łódzkiego.

 
 
 
 

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Gru i Minionki: Pod przykrywką - dubbing

W najnowszym filmie o Gru i jego rodzince, nasz ulubiony superzłoczyńca, który został agentem Ligi Antyprzestępczej, powraca, by rozpocząć ekscytującą, odważną nową erę minionkowego...
animowany/komedia/przygodowy

Kod zła - napisy

„KOD ZŁA” to spotkanie z najbardziej intrygującą rolą w karierze nagrodzonego Oscarem Nicolasa Cage’a („Dream scenario”, „Mandy”), u boku którego...
horror/thriller

Twisters - dubbing

Tego lata słynny, nakręcony z rozmachem film katastroficzny powraca jako nasycona adrenaliną, trzymająca w napięciu wielkoekranowa przygoda, która postawi cię w bezpośrednim kontakcie z...
akcja/przygodowy

Wieczór kawalerski

Kto dotrwa do rana? Trzech przyjaciół i perfekcyjny wieczór kawalerski. Co może pójść nie tak? Każdy chciałby przeżyć taką imprezę. Niestety niektórym może się nie...
komedia

Baner