Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🔥 HOT NEWS 🔥
❄️ Filmowe Ferie 2022 ❄️
NoveKino Przedwiośnie w Płocku

 

 

Filmowe Ferie 2022
NoveKino Przedwiośnie w Płocku

Pokazy filmowe od 31. stycznia do 13 lutego - codziennie o godzinie 11:00

Bilety w cenie 15 złotych!


Nie honorujemy: Zaproszeń i MultiBiletów!

 


Filmowe Ferie: Clifford. Wielki czerwony pies (dubbing)

Gatunek: komedia/przygodowy
Clifford to niezwykły, czerwony pies znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.

Filmowe Ferie: Nasze magiczne Encanto (dubbing)

Gatunek: animowany/familijny/przygodowy
Opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii.

Filmowe Ferie: Misiek: Ekipa na wakacjach (dubbing)

Gatunek: animowany/komedia/przygodowy
Zmęczony obowiązkami króla polarnego, Misiek postanawia zrobić sobie wolne i poświęcić więcej czasu rodzinie. Niestety ktoś wykorzystuje urlop władcy i kradnie mu koronę ? symbol jego władzy.

Filmowe Ferie: W 80 dni dookoła świata (dubbing)

Gatunek: animowany/komedia/przygodowy
Obieżyświat to sympatyczny nastoletni małpiszon, który marzy o wielkich przygodach i dalekich podróżach. Na co dzień jednak słucha się mamy, chodzi do szkoły i generalnie wiedzie raczej spokojne życie.

Filmowe Ferie: O czym dzisiaj marzą zwierzęta (dubbing)

Gatunek: animowany/familijny/przygodowy
Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego.

Bajkoranki: Wiki i jej sekret (dubbing)

Gatunek: familijny/przygodowy
Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent ? małego, cudownego szczeniaka.

Bajkoranki: Skarb Mikołaja (dubbing)

Gatunek: familijny/komedia/przygodowy
W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele ? banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz.

x

Newsy

y

Polecamy również

8 rzeczy, których nie wiecie o facetach

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się...
komedia

Koniec świata czyli Kogel Mogel 4

Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady...
komedia

Potworna rodzinka 2 - przedpremiera

Rodzinka Sielskich powraca, by wyrwać Babę Jagę z rąk młodocianej Łowczyni Potworów i przeżyć niesłychaną przygodę w towarzystwie Yeti, potwora z Loch Ness i innych celebrytów potwornego...
animowany/komedia

Sing 2 - dubbing

Przebojowa, animowana komedia „Sing 2” powróci z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala - Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na...
animowany/komedia/musical

Baner