Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

9. Międzynarodowy Festiwal Filmowy KINO DZIECI 24.09-2.10 - premiera plakatu

9. MFF KINO DZIECI 2022
pokazy w kinie Wisła 24 września -2 października

 
Z radością prezentujemy plakat 9. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci! Nasze kino będzie organizować seanse z festiwalowymi hitami! Ciekawi, co nas czeka tej jesieni w mieście?

 Poprzez tegoroczną identyfikację Kino Dzieci chciało opowiedzieć historię o znajdowaniu piękna w różnorodności, bo każdy – DUŻY tygrys czy mała surykatka – ma znaczenie, a RAZEM MAMY SUPERMOC! 

Wymowny gest przybicia żółwika to symbol radości z bycia razem i wspólnego działania.  Tygrys oraz surykatka występują w relacji: DUŻY i mały – dzięki temu nieoczywistemu spotkaniu hasło „RAZEM MAMY SUPERMOC” stało się więc naturalnym tego dopełnieniem. 

Śledźcie uważnie nasze social media - już niedługo przekażemy więcej informacji odnośnie festiwalu i granych przez nas filmów!  Koniecznie bądźcie z nami! 
 
Autorką projektu identyfikacji jest Katarzyna Walentynowicz – ilustratorka i graficzka związana ze studiem Homework. 
 

x

Newsy

y

Polecamy również

Raport Pileckiego

Długo wyczekiwana, historyczna superprodukcja prezentuje losy jednego z największych polskich bohaterów – rotmistrza Witolda Pileckiego. Był harcerzem, uczestnikiem Bitwy Warszawskiej,...
wojenny

Sound of Freedom. Dźwięk wolności - napisy

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat. Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji...
akcja/thriller

Baner