Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Wakacyjne poranki rodzinne: "Filonek Bezogonek" 7.08, godz. 11:30

 ZAPRASZAMY NA WAKACYJNĄ ODSŁONĘ CYKLU PORANKI RODZINNE

W każdą niedzielę o godz. 11:30 zapraszamy naszych najmłodszych widzów na niesamowite seanse filmowe. Seans filmowy pobudzi zaangażowanie, wyobraźnię i przyniesie mnóstwo energii do dalszego działania! Cena biletu wynosi 19 zł.

Dodatkowo, w kasie kina każdy młody uczestnik spotkania może otrzymać kartę do zbierania pieczątek. Po zebraniu 4 pieczątek dla każdego mamy przygotowane wspaniałe nagrody! 

 

REPERTUAR KOLEJNYCH SPOTKAŃ:
 


7 SIERPNIA, GODZ. 11:30
"FILONEK BEZOGONEK"

Życie bez ogonka pełne jest wyzwań. Zwłaszcza w zupełnie obcym miejscu! Czy zagubiony Filonek odnajdzie się wśród obcych w wielkim mieście? Bycie innym to na szczęście nie tylko trudności!

Kiedy w domu Birgitty pojawia się kotek - Filonek, dziewczynka nie posiada się z radości. Jednak Filonek, jak każdy kot, chodzi własnymi ścieżkami i pewnego dnia gubi się w lesie. Niebezpieczna wędrówka prowadzi go do wielkiego miasta, gdzie poznaje całą zgraję kolorowych postaci. Może znajdzie się ktoś, kto wskaże mu drogę do domu? Jednak zanim to nastąpi Filonek stanie się gwiazdą estrady, pomoże kociakom w tarapatach, zaprzyjaźni się z pewną siebie Mają i stanie oko w oko z gangiem psów.

Filonek Bezogonek to klasyczna, przygodowa animacja opowiadająca o akceptowaniu odmienności, potrzebie solidarności i niesieniu pomocy. Ukochana i kultowa postać szwedzkiej literatury dla dzieci w nowej ekranizacji!

14 SIERPNIA, GODZ. 11:30
"YAKARI I WIELKA PODRÓŻ"

Yakari pochodzi z plemienia Siuksów. Wspólnie z bliskimi przemierza prerię śladami bizonów. Jednak pewnego dnia chłopiec oddziela się od krewnych i sam podąża za dzikim mustangiem. Ta podróż na zawsze zmieni jego życie.

Yakari pragnie dorosnąć i stać się pełnoprawnym członkiem plemienia. Chcąc udowodnić  swoją odwagę, wyrusza w samotną podróż w pogoni za dzikim mustangiem – Małym Piorunem, którego zamierza oswoić. Wyprawa okazuje się jednak czymś więcej, niż mógł się spodziewać. Chłopiec otrzymuje od Wielkiego Orła pióro, a wraz z nim – zdolność porozumiewania się ze zwierzętami. Czy mały Siuks będzie umiał wykorzystać ten niezwykły dar w podróży przez dziką prerię? Pełnometrażowa animacja o Yakarim jest adaptacją serii komiksów autorstwa scenarzysty Joba (André Jobin) i rysownika Deriba (Claude de Ribaupierre). Polskim widzom znany jest również serial Yakari.


21 SIERPNIA GODZ. 11:30
"ELLA BELLA BINGO"

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego  dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się  zmienia… A bohaterowie przekonują się, że prawdziwa  przyjaźń to niełatwa sprawa.

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię,  a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy  postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje  mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne  sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem.  Pech chce, że do miasteczka przeprowadza się Johnny, który  ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od  razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast  bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu  z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni  między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali…  Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

 

Niezwykle pozytywna i radosna animacja „Ella Bella Bingo”  zdobyła serca widzów 7. MFF Kino Dzieci i otrzymała nagrodę  publiczności.

x

Newsy

y

Polecamy również

Greckie wakacje - napisy

Kiedy Olive odkrywa, że jej chłopak ją zdradza, postanawia wrócić do Grecji do swojego rodzinnego domu, aby uleczyć złamane serce. Tam spotyka się z wrogością miejscowych, którzy...
komedia

Lena i Śnieżek - dubbing

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony...
familijny/komedia

Minionki: Wejście Gru - dubbing

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci w lipcu 2022r.  W kolejnej części jednej z najpopularniejszych...
animowany/komedia/przygodowy

Baner