Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🔥 HOT NEWS 🔥
🎅 Mikołajki 2022 🤶

🎞️ NoveKino Przedwiośnie 🎞️

 

 


Zapraszamy Państwa na Mikołajki do NoveKino Przedwiośnie w Płocku, które odbędą się dniach 6, 10 oraz 11. grudnia (wtorek, sobota i niedziela)

 

Oprócz seansów filmowych przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji w postaci zabaw oraz animacji przygotowane przez Teatr Form Wielu

Zapraszamy na spektakl
"Mikołaj potrzebny od zaraz"
16:15 i 18:00

Bilety na seanse filmowe, zgodnie z cennikiem kina
Szczegóły w zakładce CENNIK

Do nabycia w kasach kina lub online6 grudnia od porannych godzin w świąteczny nastrój będą nas wprawiać animatorzy z Teatr Form Wielu. Spektakl "Mikołaj potrzebny od zaraz" został zaplanowany około 16:00 i 18:00.

Mikołajki na bis 10-11 grudnia - animacje i zabawy od godzin porannych oraz spektakle "Mikołaj potrzebny od zaraz" o godz. 16:15 i 18:00.

11 grudnia (niedziela) w patio kina swoje stoisko zaprezentuje Ranczowisko. Pan Michał Ners, właściciel Ranczowiska zabierze ze sobą zwierzęta, dla których wysoki poziom hałasu nie będzie dużym problemem, czyli gady (jaszczurki i węże) oraz owady. Stoisko Ranczowiska będzie prezentowane w kinie w godzinach 12:30 - 16:00. Wyłącznie w niedzielę 11 grudnia.


Wielki zielony krokodyl domowy (dubbing)


Kiedy rodzina Primmów przeprowadza się do Nowego Jorku, ich  syn, Josh z trudem przystosowuje się do nowej szkoły i nowych przyjaciół.

Wszystko to zmienia się, kiedy chłopiec poznaje Lyle'a - śpiewającego krokodyla (Shawn Mendes), który uwielbia kąpiele, kawior i  muzykę i mieszka na strychu ich domu. Dwójka szybko się zaprzyjaźnia, ale kiedy na  Lyle'a czycha  zły sąsiad, pan Grumps (Brett Gelman), Primmowie muszą połączyć siły z  właścicielem Lyle'a, Hectorem P. Valenti (Javier Bardem), aby pokazać światu, że nie ma nic złego w wielkim śpiewającym krokodylu o wspaniałej osobowości.


Bella i Sebastian: Nowe pokolenie (dubbing)


Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu.


Dziwny świat (dubbing)


Nowa produkcja Walt Disney Animation Studios to pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy skłócony klan Klanów, rodzina odkrywców i poszukiwaczy przygód, zdoła się dogadać i wypełnić najważniejszą misję swojego życia?


 Uwolnić Poly (dubbing)


Dziesięcioletnia Cecile wraz z mamą powraca po latach do rodzinnego miasteczka. Dziewczynka czuje się tu obco, nie ma przyjaciół i nie potrafi się odnaleźć w nieznanym miejscu. Nic dziwnego, że z radością przyjmuje wiadomość o pojawieniu się w okolicy objazdowego cyrku. Cecile jest zachwycona prezentowanymi przez artystów sztuczkami, a cyrkowe zwierzaki kradną jej serce. Szczególną sympatią dziewczynka obdarza Poly – uroczego kucyka o niesamowitych zdolnościach. Wkrótce okazuje się, że gburowaty właściciel cyrku bardzo źle traktuje swoje zwierzęta, a szczególnie biednego Poly. Cecile układa więc brawurowy plan ratunkowy. Wykrada kucyka i z pomocą miejscowych dzieciaków i tajemniczego pana Victora rusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podroż w poszukiwaniu dobrego domu dla swojego czworonożnego przyjaciela.


Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR


 

x

Newsy

y

Polecamy również

Bella i Sebastian: Nowe pokolenie - dubbing

Wielki powrót familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem...
familijny/przygodowy

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu - dubbing

W najnowszej produkcji Marvel Studios – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai...
przygodowy/science-fiction/sensacyjny

Dziwny świat - dubbing

„Dziwny Świat” - nowa produkcja Walt Disney Animation Studios to pełna przygód podróż w głąb zupełnie niesamowitego świata zamieszkanego przez najdziwniejsze stwory. Czy...
animowany/przygodowy

Nel i tajemnica Kurokota - dubbing

Nel i trzy łasice o imionach Drapcio, Pyśka i Łasuch to największe rozrabiaki w Mgiełkogrodzie, które mają wyjątkowy talent do znajdowania się w złym miejscu o niewłaściwym czasie. Pod...
animowany/przygodowy

Baner