Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 2. Czerwca

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

Od 2. czerwca zapraszamy na premierę filmu animowanego pt. "Spiderman: Poprzez multiwersum" w wersji z dubbingiem.

Spiderman: Poprzez multiwersum (dubbing)

Najbardziej przyjazny superbohater z sąsiedztwa, czyli Spider-Man, czyli Miles Morales, razem z Gwen Stacy trafia do multiwersum, gdzie spotyka się z całą masą innych Spider-bohaterów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wszystkich uniwersów.

Podczas gdy superbohaterowie spierają się jak poradzić sobie z nowym zagrożeniem, Miles musi dokonać trudnego wyboru i na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, i jak uratować ludzi, których kocha najbardziej.


W sobotę i niedzielę (3 i 4 czerwca) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego odbędzie się pokaz filmu animowanego "Wróżka Różka" w wersji z dubbingiem.

 

Bajkoranki: Wróżka Różka (dubbing)

Różka to mała kwiatowa wróżka, która mieszka w pięknym różanym pąku. Marzy o posiadaniu przyjaciela, ale jest zbyt przerażona i lękliwa, aby opuścić swoją bezpieczną przystań. Pewnego dnia żądny przygód motyl Jedwabek odwiedza Różkę w jej domu. Mimo dzielących ich różnić od razu zostają przyjaciółmi. Jedwabek niczego się nie boi. Opowiada nowej przyjaciółce wspaniałe historie pełne przygód i zwrotów akcji. Niestety Jedwabek zostaje porwany przez trolla. Różka musi zapomnieć o swoich lękach i wyruszyć w niebezpieczną podróż, by ocalić przyjaciela.


W poniedziałek, 5. czerwca o godzinie 18:30 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Spotkań Filmowych. Wyświetlony zostanie film pt. "Houria" w wersji z napisami.

Bilety w cenie 17 złotych

 

Spotkania Filmowe
Houria (napisy)

reżyseria: Mounia Meddour
scenariusz: Mounia Meddour
gatunek: dramat
produkcja: Francja, Algeria
rok produkcji: 2022

 
Houria (genialna Lyna Khoudri) jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w dzień pracuje jako sprzątaczka, a w nocy obstawia nielegalne walki. Po jednej z nich, w której wygrywa duże pieniądze, zostaje brutalnie napadnięta przez rywala.

Kiedy odzyskuje przytomność w szpitalu, jej dotychczasowy świat rozsypuje się na kawałki. Przestaje mówić i na pewno już nigdy nie będzie tańczyć. Jednak Houria nie zamierza się poddać i rozpoczyna rehabilitację. Tu poznaje kobiety podobnie jak ona poranione przez życie. Wkrótce dzięki nim odzyska pasję i sens życia.
 
Obsada filmowa: Lyna Khoudri, Rachida Brakni, Nadia Kaci, Hilda Amira Douaouda, Meriem Medjkane, Zahra Manel Doumandji.
 
Wydarzenie wspierają
 

 Ponadto w repertuarze

  1. Super Mario Bros (dubbing)
  2. Mała syrenka (dubbing)
  3. Mafia Mamma (napisy)
  4. Szybcy i wściekli 10 (napisy)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR 

x

Newsy

y

Polecamy również

Mafia Mamma - napisy

Główną bohaterką „Mafia Mamma” jest Kristin (Toni Collette), która ma wrażenie, że nic ekscytującego jej już w życiu nie czeka. Dzieci wyfrunęły z gniazda, a mąż od dawna...
akcja/komedia/kryminalny

Mała syrenka - dubbing

Szanowni Państwo, w filmie Mała syrenka znajduje się kilka scen z dynamicznymi efektami świetlnymi, które mogą powodować dyskomfort u widzów wrażliwych na światło i wpływać na osoby z...
familijny/fantasy/musical

Spotkania Filmowe: Houria - napisy

Houria (genialna Lyna Khoudri) jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w...
dramat

Super Mario Bros. Film - dubbing

„Super Mario Bros. Film” to najnowsza animacja studia Illumination, które stworzyło uwielbiane przez wszystkich "Minionki" oraz "Sing". Film, oparty na świecie gier...
animowany/komedia/przygodowy

Baner