Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 19. Kwietnia

      

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

Od 19. kwietnia zapraszamy na premierę filmu biograficznego pt. "Back to Black. Historia Amy Winehouse" w wersji z napisami.

Back to Black. Historia Amy Winehouse (napisy)

Amy Winehouse to jedna z największych artystek w historii, która sprzedała ponad 30 milionów płyt na całym świecie, a jej utwory w serwisach streamingowych generują dziś ponad 80 milionów odtworzeń miesięcznie. Słynny drugi album brytyjskiej artystki „Back to Black” z 2006 roku przyniósł jej światową sławę oraz 5 nagród Grammy, w tym Nagrodę Roku i Piosenkę Roku za hitowy singiel „Rehab”.


Druga propozycja to premiera filmu akcji pt. "Duch" w wersji z napisami.

Duch (napisy)

W 1933 roku w Korei pod japońskim panowaniem piątka podejrzanych zostaje zatrzymana w hotelu, gdy władze szukają tajemniczego przywódcy rebeliantów, znanego jako Duch. Rozpoczyna się emocjonująca gry o przetrwanie, w której każdy staje się podejrzany.


Druga propozycja to premiera filmu pt. "Przysięga Ireny" w wersji z polskim lektorem.

Przysięga Ireny (lektor)

Trwa II wojna światowa. 19-letnia Irena (Sophie Nélisse) w wojennej zawierusze traci kontakt z rodziną. Siłą zostaje zmuszona do niewolniczej pracy w niemieckiej fabryce amunicji. Jej sytuacja polepsza się, gdy zwraca na nią uwagę Rugemer – major SS (Dougray Scott). Zafascynowany rezolutną dziewczyną mężczyzna zauważa, że pracuje ona ponad swoje siły i awansuje ją w strukturze fabryki. Irena przejmuje nowe obowiązki w kuchni, a później także dostaje za zadanie zarządzanie szwalnią, w której pracuje kilkunastu Żydów. Bohaterce udaje się podsłuchać rozmowę Niemców, z której dowiaduje się o planach likwidacji pobliskiego getta i postanawia znaleźć sposób na to, by ocalić podlegających jej robotników. Wkrótce rozwiązanie sytuacji pojawia się samo – młoda Polka otrzymuje propozycję pracy w roli gosposi w posiadłości Rugemera. Irena postanawia wykorzystać zaufanie pracodawcy i ukryć w jego domu Żydów pracujących wcześniej w szwalni. Konspiracja nie trwa jednak długo. Rugemer odkrywa tajemnicę Ireny i stawia jej trudne do zaakceptowania ultimatum.


Druga propozycja to premiera filmu komediowego pt. "Latanie dla początkujących" w wersji z napisami.

Latanie dla początkujących (napisy)

Grupa nieznajomych bierze udział w ekskluzywnym kursie, który ma im pomóc uporać się ze strachem przed lataniem. Ich ostatnim zadaniem jest lot z Londynu na Islandię, podczas którego nic nie idzie zgodnie z planem. Sytuacja dodatkowo się pogarsza, gdy w wyniku nadchodzącej burzy śnieżnej, uczestnicy kursu są zmuszeni do pozostania w oddalonym od lotniska hotelu. Narastające z każdą godziną zmęczenie i frustracja doprowadzają ich na skraj wytrzymałości. Czy uda im się uporać z własnymi demonami i znaleźć sposób na powrót do domu?


W sobotę (20 i 21 kwietnia) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego odbędzie się pokaz polskiego filmu familijnego pt. "Emma i czarny jaguar" w wersji z dubbingiem.

Zapraszamy!

 

Bajkoranki: Emma i czarny jaguar (dubbing)

Sympatyczna Emma dorasta w amazońskiej dżungli, mając za towarzysza przygód i zabaw Hope – małego czarnego jaguarka. Niestety, ich piękna i zażyła relacja kończy się wraz z przeprowadzką dziewczynki do Nowego Jorku. Z dala od rodzinnych stron, Emma nie przestaje jednak marzyć o powrocie do deszczowych lasów i ukochanego zwierzaka. Mijają lata. Nastoletnia już Emma, która z czasem przyzwyczaiła się do życia w wielkim mieście, odkrywa, że amazońskiej puszczy zagrażają okrutni łowcy zwierząt. Nie wahając się ani chwili, dziewczynka wyrusza do krainy dzieciństwa, aby uratować swojego przyjaciela. Pomaga jej w tym przebojowa nauczycielka biologii – pani Anja. Razem zrobią wszystko, by odnaleźć Hope i ocalić jaguara przed tymi, którzy dla zysku nie zawahają się zniszczyć dzikiej przyrody.


W poniedziałek, 22. kwietnia o godzinie 18:30 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Spotkań Filmowych. Wyświetlony zostanie francuzki film pt. "Anatomia upadku" w wersji z napisami.

Bilety w cenie 18 złotych

 

Spotkania Filmowe
Anatomia upadku (napisy)

reżyseria: Justine Triet
scenariusz: Justine Triet, Arthur Harari
gatunek: dramat/kryminalny/thriller
produkcja: Francja
rok produkcji: 2023
czas trwania: 150 minut

Życie szczęśliwej rodziny we francuskich Alpach zostaje przerwane, gdy Samuel ginie w wyniku upadku. Skoczył sam, poślizgnął się czy może z balkonu wypchnęła go Sandra, żona i matka? Śledczym brakuje dowodów, w sprawie brakuje świadków. Na oczach opinii publicznej Sandra będzie musiała spowiadać się z najdrobniejszych i najintymniejszych szczegółów swojego małżeństwa, które mogą zaważyć o wyroku. Proces, który zajmuje wszystkich, toczy się również w głowach widzów, a pytanie, na które szukamy odpowiedzi, brzmi: 'Czy to zrobiła?'.
 
Obsada filmowa: Sandra Hüller, Swann Arlaud, Milo Machado Graner, Antoine Reinartz, Samuel Theis, Jehnny Beth.
 
Wydarzenie wspierają

Ponadto w repertuarze


  1. Kung Fu Panda 4 (dubbing)
  2. Czerwone Maki
  3. Kobieta z ...
  4. Godzilla i Kong: Nowe imperium (dubbing)
  5. Omen: Początek (napisy)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR 

x

Newsy

y

Polecamy również

Kobieta z...

Nowy film duetu Małgorzata Szumowska i Michał Englert, który swoją premierę światową miał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Czuła opowieść o walce o siebie, ale też o...
dramat

Kung Fu Panda 4 - dubbing

Po trzech śmiertelnie niebezpiecznych przygodach, w których, dzięki swojej niezrównanej odwadze i szalonym umiejętnościom sztuk walki, pokonał światowej klasy złoczyńców, Po, Smoczy...
animowany/familijny/przygodowy

Latanie dla początkujących - napisy

„Dzikie historie” na Islandii? Zapnijcie pasy! „Latanie dla początkujących” to szalona komedia, która razem z grupą ‘nieulękłych lotników’ zabiera nas w...
komedia

Omen: Początek - napisy

Młoda Amerykanka zostaje wysłana do Rzymu, by rozpocząć życie w służbie Kościoła. Na swojej drodze napotyka mroczne siły, przez które zaczyna kwestionować swoją wiarę i odkrywa...
horror

Baner