Rezerwacja 24 367 65 00

Newsy

🎞️ Premiery i wydarzenia 🎞️
📽️ od 8. Grudzień

     

 

 NoveKino Przedwiośnie w Płocku zaprasza na premiery filmowe

 

Od 8. grudnia zapraszamy na premierę horroru pt. "Nóż w nocnej ciszy" w wersji z napisami.

Nóż w nocnej ciszy (napisy)

Rok po serii krwawych zabójstw w wigilię Bożego Narodzenia, psychopatyczny morderca powraca do sielankowego miasteczka Angel Falls. Znowu nikt nie może czuć się bezpiecznie. Przerażona Winnie, która rok wcześniej straciła brata i bliską przyjaciółkę, wypowiada życzenie, że wolałaby nigdy się nie urodzić. Czasami jednak lepiej, gdy życzenia się nie spełniają…


Druga propozycja to premiera filmu obyczajowego pt. "To właśnie miłość. 20 rocznica" w wersji z napisami.

To właśnie miłość. 20 rocznica (napisy)

Wielki powrót „To właśnie miłość” na srebrne ekrany w 20 rocznicę premiery! Najukochańsza komedia świąteczna już od 8 grudnia w kinach! Czy uwierzycie, że od światowej premiery, uwielbianej przez miliony fanów komedii „To właśnie miłość”, minęło już 20 lat? Z tej okazji mamy niezwykłą gratkę dla wielbicieli tego wigilijnego hitu. Film z gwiazdorską obsadą: Emma Thompson, Hugh Grant, Keira Knightley, Colin Firth, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Bill Nighy, Martin Freeman, Rodrigo Santoro, został zremasterowany i już od 8 grudnia będzie można zobaczyć go w kinach w jakości 4K! „To właśnie miłość” od 8 grudnia w kinach!Trzecia propozycja to premiera filmu familijnego pt. "Najpiękniejsze Święta" w wersji z dubbingiem.

Najpiękniejsze Święta (dubbing)

To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdza pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.


Czwarta propozycja to premiera filmu animowanego pt. "Kicia Kocia pod choinkę" w wersji z dubbingiem.

Kicia Kocia pod choinkę (dubbing)

W życiu Kici Koci ciągle coś się dzieje. Kiedy nie lepi bałwana i nie rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!


Piąta propozycja to przedpremierowe pokazy filmu przygodowego pt. "Wonka" w wersji z dubbingiem. Seanse filmowe zaplanowane w piątek, sobotę i niedzielę (8-10 grudnia).

Wonka (dubbing)
przedpremiera

Wonka to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady w nieprawdopodobny sposób stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj.


W sobotę i niedzielę (9 i 10 grudnia) o godzinie 11:00 zapraszamy na BAJKORANKI. W ramach cyklu filmowego odbędzie się pokaz filmu familijnego pt. "Najpiękniejsze Święta" w wersji z dubbingiem.

 

Bajkoranki: Najpiękniejsze Święta (dubbing)

To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdza pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego mężczyznę. Spotkanie tej dwójki na zawsze odmieni ich życie. Mała, urocza dziewczynka wprowadzi magię świąt do osady i uświadomi wszystkim, że życie jest najpiękniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.


W poniedziałek, 11. grudnia o godzinie 18:00 zapraszamy na wyjątkową projekcje filmową w ramach Klubu Filmowego Spotkania Filmowe. Wyświetlony zostanie przedpremierowo melodramat pt. "Powoli" w wersji z napisami.

Bilety w cenie 17 złotych

Po seansie odbędzie się rozmowa

 

Spotkania Filmowe
Powoli (napisy, przedpremiera)

reżyseria: Marija Kavtaradze
scenariusz: Marija Kavtaradze
gatunek: melodramat
produkcja: Litwa, Hiszpania, Szwecja
rok produkcji: 2023

Nagrodzony za reżyserię na Sundance film Mariji Kavtaradze to zmysłowa i prowokacyjna love story, jakiej jeszcze na ekranach nie było. Dawno nie było też na nich duetu, między którym tak iskrzy. Elena (Greta Grinevičiūtė) jest tancerką, a Dovydas (Kęstutis Cicėnas) tłumaczem języka migowego. Oboje pracują ciałem, szukając najlepszego sposobu, by wyrazić – tańcem i ruchem dłoni – najsubtelniejsze sensy i najgłębsze emocje. Wydają się dla siebie stworzeni, ale Powoli zamiast happy endu wybiera status: „To skomplikowane”. Bo Elena uwielbia seks, a Dovydas mógłby się bez niego obejść. Pełni najlepszych chęci sprawdzają więc, czy da się kochać, nie pożądając. Film Kavtaradze śmiało podejmuje temat nowych modeli relacji, to kino namiętne i pełne pasji, które jest popisem zarówno świetnej reżyserii, jak i aktorskiej chemii. Zaręczamy, że jeszcze nikt tak seksownie nie wieszał w kinie prania!
 
Obsada filmowa: Greta Grinevičiūtė, Kestutis Cicenas, Pijus Ganusauskas, Laima Akstinaite, Rimante Valiukaite, Isabel Naveira.
 
Wydarzenie wspierają
 

Ponadto w repertuarze


  1. Życzenie (dubbing)
  2. Trolle 3 (dubbing)
  3. Uwierz w Mikołaja
  4. Napoleon (napisy)

Bilety do nabycia w kasach kina lub online

Szczegóły na stronie kina w zakładce REPERTUAR 

x

Newsy

y

Polecamy również

Najpiękniejsze Święta - dubbing

To pierwsze Boże Narodzenie po wojnie. 9-letnia Stine przyjeżdza pociągiem do niewielkiej, górskiej wioski w poszukiwaniu schronienia. Spotyka tam szewca Andersena - zgorzkniałego, samotnego...

To właśnie miłość. 20 rocznica - napisy

Wielki powrót „To właśnie miłość” na srebrne ekrany w 20 rocznicę premiery! Najukochańsza komedia świąteczna już od 8 grudnia w kinach! Czy uwierzycie, że od światowej...
komedia/romantyczny

Trolle 3 - dubbing

Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu,...
animowany/familijny/komedia

Uwierz w Mikołaja

Bożonarodzeniowa opowieść, która Cię zaskoczy! Miłość w romantycznym blasku kominka, tajemniczy nieznajomy oraz spotkanie po latach dawnych kochanków, a wszystko to w magicznym świątecznym...
komedia/romantyczny

Baner