Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

KUP BILET OTWARTY/ VOUCHER - I WESPRZYJ KINO WISŁA

Drodzy Widzowie,

 Pandemia koronawirusa uderzyła w całą branżę filmową: od produkcji, po dystrybucję ale przede wszystkim kina - takie jak Wisła. Mamy do czynienia z największym kryzysem gospodarczym od lat. W połowie marca zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Kultury - zamknęliśmy swoje drzwi na trzy miesiące. Dzięki Wam oraz akcji wspierania nas poprzez zakup voucherów do kina na dowolne seanse otworzyliśmy się ponownie 6 czerwca. Niestety, sytuacja po raz kolejny się powtórzyła. Z dniem 6 listopada znowu się zamykamy. 
 
 Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą o wsparcie kina przez zakup vouchera. Ma on charakter otwarty i można go wykorzystać na dowolny seans filmowy- od momentu zakupu ważny będzie przez do konca kwietnia 2021.
 
 Kino Wisła to jedno z najstarszych kin w Warszawie. Zostało uruchomione w roku 1959. Jesteśmy członkiem Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Europa Cinemas. Kino Wisła należy do sieci NoveKino, tworzonej przez Instytucję Filmową Max-Film S.A.
Nasz repertuar kierujemy do widza wymagającego, szukającego filmów ambitnych, niekomercyjnych, artystycznych. Chętnie pokazujemy dobre kino polskie, europejskie oraz filmy z innych krajów. 
 
Naszym celem nie jest samo wyświetlanie filmów z bieżącego repertuaru. Staramy się, aby w naszym programie było jak najwięcej ciekawych imprez – filmowych, społecznych i edukacyjnych. Organizujemy pokazy przedpremierowe, seanse premierowe, na naszych ekranach gościmy przeglądy filmowe, pokazy slajdów czy spotkania z polskim twórcami przy promocji ich filmów. Prowadzimy specjalne cykle filmowe kierowane do seniorów, edukacyjne – skierowane dla młodzieży szkolnej, a także przeznaczone dla najmłodszych widzów.

 

 
Jak kupić voucher?

Aby zakupić bilet prosimy wejść w zakładkę REPERTUAR, wybrać dowolny dzień, kolejnym krokiem jest kliknięcie na godzinę 00:00 i wybranie zakładki KUP. Ważna informacja – podczas jednej transakcji można zakupić 10 biletów! Jeden voucher kosztuje 16 złotych. 
 
 
 
 
Dziękujemy za wasze dotychczasowe wsparcie. Nie poddamy się i do zobaczenia na seansach!
:) 
x

Newsy

y

Polecamy również

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszający dramat sensacyjny, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia Tomasza Komendy, którymi żyła cała Polska. To fabularna...
dramat/sensacyjny

Helmut Newton. Piękno i bestia - napisy

Nie ma wątpliwości, że w centrum zainteresowania legendarnego fotografa były kobiety. Bohaterki jego kultowych portretów i zdjęć w magazynach mody - od Catherine Deneuve do Grace Jones, od...
dokument

Baner