Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Kobiecy świat: "Każdy wie lepiej" 10.08, godz. 18:30

               

 kobiece kino w najlepszym wydaniu, raz w miesiącu

 

Kolejne spotkanie z cyklu KOBIECY ŚWIAT już 10 sierpnia godz. 18:30

 Zapraszamy na pokaz filmu:  


"KAŻDY WIE LEPIEJ"

 

reż. MICHAŁ ROGALSKI

 

bilety już w sprzedaży 

 

reżyseria: Michał Rogalski
gatunekkomedia/obyczajowy
premiera: 5 sierpnia 2022
produkcja: Polska

 
10 sierpnia o godz. 18:30 zapraszamy na spotkanie w cyklu Kobiecy świat. Na naszym ekranie pokaz filmu "Każdy wie lepiej"Bilety są już w sprzedaży!
 
 
Partnerem wydarzenia jest Sylveco oraz Depil Concept.

  
 
 

Najnowszy film fabularny CANAL+ ORIGINAL na podstawie scenariusza Krzysztofa Raka – autora hitów „BOGOWIE” oraz „SZTUKA KOCHANIA. HISTORIA MICHALINY WISŁOCKIEJ”. W roli głównej, prosto z 75. Festiwalu Filmowego w Cannes –  JOANNA KULIG.

„Każdy wie lepiej” to pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego!

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różnic, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin?

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy również m.in.: Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel.

 

Dodatkowo, przed seansem odbędzie się konkurs happy seats.
Partnerem wydarzenia jest Sylveco oraz Depil Concept

x

Newsy

y

Polecamy również

Greckie wakacje - napisy

Kiedy Olive odkrywa, że jej chłopak ją zdradza, postanawia wrócić do Grecji do swojego rodzinnego domu, aby uleczyć złamane serce. Tam spotyka się z wrogością miejscowych, którzy...
komedia

Lena i Śnieżek - dubbing

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony...
familijny/komedia

Minionki: Wejście Gru - dubbing

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci w lipcu 2022r.  W kolejnej części jednej z najpopularniejszych...
animowany/komedia/przygodowy

Baner