Rezerwacja 22 828 93 03

Cennik

 

Bilet grupowy* 19 zł – minimum 15 os.

Bilet szkolny (do godz. 17:00) – 15 zł - rezerwacje i zapytania pod adresem [email protected]. Minimum 15 os. płatnych.

Przedpremiery i pokazy specjalne – tydzień 25 – weekend 30 // dla posiadaczy Karty Widza obowiązują ceny odpowiednio 20 zł i 23 zł.

Bilet ulgowy – uczniowie, studenci do 26 r. życia, osoby niepełnosprawne, renciści

Bilet seniorski - od 60. roku życia

Karta Warszawiaka/Dużej Rodziny – za okazaniem ważnej karty

*nie dotyczy pokazów specjalnych

** nie dotyczy pokazów specjalnych

 

 

Tani Poniedziałek / Tania środa -  z wyłączeniem dni świątecznych

"ZA DRZWIAMI ATLANTICA" - 30 zł  // z Kartą Widza 25 zł

"NIEDOPOWIEDZIANE HISTORIE KOBIET"  - 19 zł    

Multibilet/Kinads/Qultura Profit - kupony/kody można wymienić na bilet, tylko w kasie kina

Kasy kina otwierane są 15 minut przed rozpoczęciem pierwszego seansu i zamykane 15 minut po rozpoczęciu ostatniego.

Zwroty biletow możliwe tylko przed godziną rozpoczęcia seansu. Zwrot biletów zakupionych przez internet -> prosimy kierować maila na adres [email protected], podając nr transakcji TPAY.

 

 

KARTA WIDZA

 W  ofercie naszego kina posiadamy karty lojalnościowe, które upoważniają jej posiadacza oraz jego trzech towarzyszy do niższych cen za bilety - 20 zł w tygodniu oraz 23 zł w weekend na pokazy regularne. Karta Widza upoważnia również do zakupu tańszego biletu na pokazy przedpremierowe i cykl "Za drzwiami Atlantica". Bilety ze zniżką można zakupić również przez naszą stronę internetową. 

Kartę Widza można zakupić w kasie kina. Kosztuje jednorazowo 35 zł i jest ważna przez rok. Po tym okresie można przedłużyć jej termin. Koszt przedłużenia wynosi 25 zł. Po więcej informacji zapraszamy do naszej kasy biletowej.

VOUCHERY PREZENTOWE  

W ofercie Kina Atlantic znajdą Państwo również vouchery prezentowe. Voucher ważny jest przez 6 miesięcy i można  go wykorzystać w dowolnym dniu na dowolny film z naszego bieżącego repertuaru. Koszt vouchera zależny jest od zakupionej ilości. 

  • 1-100 sztuk - 30 zł
  • 101-300 sztuk - 21 zł
  • 301-500 sztuk - 19 zł
  • powyżej 500 sztuk - 17 zł

Vouchery prezentowe można nabyć jedynie w kasie kina. W przypadku zamówień większej ilości, prosimy o wcześniejszą informację drogą mailową na adres [email protected].

MULTIBILET / QULTURA PROFIT / KINADS - niedotyczą pokazów przedpremierowych i seansów specjalnych.

x

Newsy

y

Polecamy również

Garfield - dubbing

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem -...
animowany/familijny/komedia

Królestwo zwierząt - napisy

W niedalekiej przyszłości przez ludzką populację przetacza się epidemia niewyjaśnionych mutacji genetycznych. Za ich sprawą niektórzy jej przedstawiciele zaczynają coraz bardziej upodabniać...
dramat/fantasy/science-fiction

Leonardo. Odkrywca - dubbing

Wyrusz w porywającą podróż z być może największym geniuszem wszech czasów, w tej humorystycznej opowieści dla całej rodziny, inspirowanej życiem i twórczością Leonardo da...
animowany/familijny

W KRAINIE GHIBLI: Ruchomy zamek Hauru

Jeden z najbardziej popularnych filmów Hayao Miyazakiego, który zabiera nas do świata pełnego kontrastów, magii i streampunkowej technologii. „Ruchomy zamek Hauru” to niezwykła...
animowany

Baner