Rezerwacja 22 828 93 03

Szkoła

Młodzi w kinie!

Zapraszamy do rezerwacji biletów grupowych na seanse filmowe w Kinie Atlantic.

Zasady:

  • bilety w cenie 14 zł każdy (grupa 15 osób lub więcej)
  • opiekunowie nie płacą za bilet (1 opiekun - na 15 osób)
  • specjalna oferta gastronomiczna

Jak zrobić rezerwację?
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected] lub telefoniczny: 22 828 93 03

Jeśli w aktualnym repertuarze nie ma tytułu, którego szukasz, to zapraszamy do kontaktu: spróbujemy go dla Ciebie wyświetlić!

Na co do kina?
Co w duszy gra | dubbing, bez ograniczeń wiekowych | 100 min. ⇒ kup bilet

Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.

Raya i ostatni smok | dubbing, 6+ | 114 min. ⇒ kup bilet

„Świat się zepsuł i nikt nikomu nie ufa. A może się zepsuł, bo nikt nikomu nie ufa? To co? Spróbujemy go naprawić?”
Raya i ostatni smok opowiada o przygodach samotnej wojowniczki z fantastycznego królestwa Kumandra, która usiłuje odnaleźć ostatniego smoka, aby przywrócić światło i nadzieję w jej podupadłym świecie. Pełen niezwykłych przygód film wyprodukowało Walt Disney Animation Studios, które w przeszłości odpowiadało za realizacje Krainy lodu 2, Vaiany oraz Wielkiej szóstki.