Rezerwacja 22 828 93 03

Newsy

100 LAT WARNER BROS: BONNIE I CLYDE

STOWARZYSZENIE KIN STUDYJNYCH ORAZ ATLANTIC ŚWIĘTUJĄ 100 LAT WARNER BROS.


 

Wyprodukowali „Casablankę”, „Bullita” i „Chłopców z ferajny”, wprowadzili do kina pierwszy film dźwiękowy, za który otrzymali Oscara, a pochodzili z Krasnosielca, wsi położonej w województwie mazowieckim, w powiecie makowskim. Bracia Warner!

W tym roku założona przez nich Wytwórnia Warner Bros. świętuje 100-lecie istnienia, a wraz z nią świętujemy my i - Stowarzyszenie Kin Studyjnych!

 

Już od kwietnia ekranie Kina Atlantic będziecie mogli zobaczyć kultowe tytuły, niesamowite historie, ekranizacje bestsellerowych powieści.


Kolejną projekcją będzie film "Bonnie i Clyde" - Film ten wyświetlimy już 9 czerwca o godz. 20:00. 


BILETY W CENIE JEDYNIE 20 ZŁ JUŻ W SPRZEDAŻ!

KUP BILET


Zobaczcie sami lub z grupą przyjaciół albo z ukochanymi filmy z jubileuszowej oferty Stowarzyszenia Kin Studyjnych od Warner Bros!

 

IV. BONNIE I CLYDE (BONNIE AND CLYDE) - 9 czerwca godz. 20:00

KUP BILET


Reżyseria: Arthur Penn

Czas trwania: 111 minut

Rok produkcji: 1967

Gatunek: akcja, komedia kryminalna, kryminalny


Zmieniający paradygmaty klasyk amerykańskiego kina, którego siła rażenia nadal odbija się w filmach sensacyjnych, dziesiątki lat po premierze. W czasach Wielkiego Kryzysu, podróżując przez południowy Zachód Ameryki, Clyde Barrow i Bonnie Parker rozpoczynają wspólną, przestępczą drogę. Nikomu nie chcą wyrządzić żadnej krzywdy. Pragną jedynie przygody - i siebie nawzajem. Oboje wzbudzają sympatię, z czasem zaczynamy lubić ich coraz bardziej. Jednak nikt z nas nie był przygotowany na taką dawkę przemocy.


V. BULLITT (BULLITT) - 23 czerwca godz. 20:00

KUP BILET

Reżyseria: Peter Yates

Czas trwania: 114 minut

Rok produkcji: 1968

Gatunek: akcja


Jest to po prostu jeden z najbardziej ekscytujących i inteligentnych filmów akcji i prawdopodobnie najlepszy film o dobrym gliniarzu, jakiego możemy się spodziewać, który zawiera również prawdopodobnie najwspanialszy filmowy pościg samochodowy w historii kina. Detektyw Frank Bullit otrzymuje rozkaz ochrony człowieka, który ma zeznawać przeciwko mafii. Niestety informator ginie, a wszystko wskazuje na to, że zabójstwo zlecił ktoś z policji. Bullit postanawia go odnaleźć.

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Houria - napisy

Houria (genialna Lyna Khoudri) jest utalentowaną tancerką, która pragnie zrobić światową karierę w balecie. Całe swoje życie podporządkowuje temu marzeniu. Aby związać koniec z końcem, w...
dramat

Osiem gór - napisy

Najnowszy film reżysera hitu „Mój piękny syn”. Trzydziestoletni Pietro porzuca zatłoczone miasto i rusza w podróż w dzikie niepoznane włoskie Alpy, aby odnaleźć...
dramat

Spider-Man: Poprzez multiwersum - dubbing

Najbardziej przyjazny superbohater z sąsiedztwa, czyli Spider-Man, czyli Miles Morales, razem z Gwen Stacy trafia do multiwersum, gdzie spotyka się z całą masą innych Spider-bohaterów...
akcja/animowany/familijny

Tori i Lokita - napisy

„Tori i Lokita” to jeden z najlepszych filmów w imponującym dorobku braci Dardenne. Ci dwukrotni zdobywcy Złotej Palmy (za „Rosettę” i „Dziecko”), wyróżniani...
dramat

Baner