Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

DRABINA JAKUBA Festiwal Filmów Chrześcijańskich 22-28 VI

2015-06-28

Festiwal Filmowy DRABINA JAKUBA

Gorąco zapraszamy na projekcje Festiwalu Filmów Chrześcijańskich,

Który odbędzie się w dniach 22-29 czerwca 2015

bilety w cenie 10 zł - już w sprzedażyFestiwal Filmowy DRABINA JAKUBA jawi się jako największe wydarzenie filmowe w Polsce, poświęcone tematyce chrześcijaństwa czasów współczesnych.

Edycja Festiwalu ma na celu przybliżenie widzowi współczesnego kina chrześcijańskiego:

  •     Kina różnorodnego w formie wyrazu, a jednocześnie w sposób biblijnie spójny, ukazującego człowieka naszych czasów ze swoimi rozterkami, porażkami i zwycięstwami.
  •     Kina w swej wymowie odwołującego się do najgłębszych wartości jakimi są miłość, szacunek, przebaczenie i wolność.
  •     Kina, w którym niekomercyjne prawdy biblijne brzmią bardziej lub mniej dosłownie, ale zawsze stają się fundament szczęśliwego i spełnionego życia.


Kino chrześcijańskie najczęściej kojarzone jest z filmami religijnymi, skupionymi na adaptacjach historycznych opowieści o postaciach biblijnych, żywotach świętych, czy też samym Jezusie Chrystusie. Z pewnością filmy te stanowią nieocenioną wartość, jednak prezentowane na Festiwalu ujęcie kina chrześcijańskiego będzie szersze i znacznie bliższe czasów współczesnych.

Podczas Festiwalu Filmów Chrześcijańskich zostanie zaprezentowanych kilkanaście filmów. Zobaczymy produkcje kina amerykańskiego, europejskiego oraz polskiego. Nie zabraknie dobrego dramatu w stylu hollywoodzkiej produkcji, nie zabraknie też dokumentu.

Zapraszamy Państwa na wspaniałą serię projekcji, których nigdy nie widzieliście i prawdopodobnie nie zobaczycie Państwo w komercyjnej telewizji.  Będzie to Festiwal wysoce unikatowy, bardzo indywidualny, mocno poruszający, oraz stojący na straży praw i poszanowania człowieka.

Nie można go przeoczyć, nie warto zignorować.  Serdecznie zapraszamy do Kina Wisła.

Nasza inicjatywa będzie częścią wielkiego święta chrześcijan pod nazwą Tydzień Jezusa. Wstęp na wszystkie festiwalowe projekcje w cenie promocyjnej 10 zł za bilet.  Więcej informacji o festiwalu na CoolshopPL


22-29 czerwca 2015 

x

Newsy

y

Polecamy również

Greckie wakacje - napisy

Kiedy Olive odkrywa, że jej chłopak ją zdradza, postanawia wrócić do Grecji do swojego rodzinnego domu, aby uleczyć złamane serce. Tam spotyka się z wrogością miejscowych, którzy...
komedia

Lena i Śnieżek - dubbing

„Lena i Śnieżek” to niezwykle ciepła opowieść o nieśmiałej nastolatce i przygarniętym przez nią lwiątku. Czy wielka przyjaźń pomoże im stawić czoła zagrożeniom ze strony...
familijny/komedia

Minionki: Wejście Gru - dubbing

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury „Minionki: Wejście Gru” powróci w lipcu 2022r.  W kolejnej części jednej z najpopularniejszych...
animowany/komedia/przygodowy

Baner