Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Koncert André Rieu: Znowu razem! 12.09 godz. 16:00 - bilety już w sprzedaży!

  Koncert André Rieu: Znowu razem! 

 Kino Wisła zaprasza na kolejny koncert André Rieu!  W niedzielę, 22 sierpnia oraz 12 września o godz. 16:00 zapraszamy na koncert holenderskiego króla walca - André, który cieszy się niesamowitą popularnością!

Bilety są już dostępne online oraz w kasach kina!

  Koncert André Rieu: Znowu razem! 

Holenderski król walca powraca!

Czy dołączysz do kinowej zabawy z Maestrem i jego Orkiestrą?

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie. Rozłąka była długa, jednak holenderski skrzypek nie zapomniał o polskich fanach.Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać! Rzeczywiście: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manha de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w Sao Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show. W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok i jakie mają plany. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa. Zostaniecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie w Maastricht.

Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

 Zwiastun:

 

Koncert odbędzie się w dwie niedziele - 22.08 oraz 12.09 o godzinie godz. 16:00. Bilety wkróce będą dostępne w kasach kina oraz online. Ceny biletów: 35 zł normalny, 30zł ulgowy, z kartą widza. 

x

Newsy

y

Polecamy również

Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła - dubbing

Gdy świat jest w potrzebie może liczyć na Adama i jego nietypową rodzinkę! Nie ważne czy jesteś mały, wielki, kosmaty czy zupełnie bezwłosy, jeśli masz odwagę, fantazję i jesteś...
animowany/komedia

Psi Patrol Film - dubbing

W tym pierwszym pełnometrażowym filmie najmłodsi widzowie zobaczą swoich ulubionych bohaterów: owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego,...
animowany/familijny

Teściowie

„Teściowie” to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny...
komedia

Baner