Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Kobiecy świat: "JEDNYM GŁOSEM" 1.12 godz. 18:00

 

 kobiece kino w najlepszym wydaniu, raz w miesiącu

 

Kolejne spotkanie z cyklu KOBIECY ŚWIAT już 1 grudnia godz. 18:00

"JEDNYM GŁOSEM"

 

reż. MARIA SCHRADER

bilety wkrótce będą w sprzedaży

 

reżyseria:  Maria Schrader
gatunek dramat
produkcja: USA
premiera filmu: 25 listopada 2022r
 
 
 
 
1 grudnia, wyjątkowo w czwartek o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie w cyklu Kobiecy świat. Na naszym ekranie pokaz premierowy filmu "Jednym głosem". 
 
 
Przed filmem odbędzie się konkurs happy seats! Dla naszych widzek przygotowaliśmy fantastyczne nagrody!

Partnerami wydarzenia są: 
Sylveco, Depil ConceptBlikle oraz Prószyński i S-ka.
 
 

   
 
 
 
W 2017 światem wstrząsnęła informacja o wielkim skandalu w Hollywood. Reporterki New York Timesa, Megan Twohey i Jodi Kantor przedstawiły historię, która skruszyła milczenie wokół tematu molestowania seksualnego przez najpotężniejszego producenta Hollywood- Harveya Weinsteina. Wykorzystywanie, szantażowanie i tuszowanie przestępstw przez szefa Miramaxu i The Weinstein Company trwało lata. Publikacja NYT zapoczątkowała ruch #MeToo. 

W filmie „Jednym Głosem” w rolach dziennikarek zobaczymy: nominowaną dwukrotnie do Oscara®, Carey Mulligan („Obiecująca. Moda. Kobieta”) oraz Zoe Kazan, nominowaną do Emmy za rolę w serialu „Olive Kitteridge”. Film wyreżyseruje nagrodzona Emmy, Maria Schrader (serial„Unorthodox”) na podstawie scenariusza Rebeki Lenkiewicz („Ida”).

x

Newsy

y

Polecamy również

Raport Pileckiego

Długo wyczekiwana, historyczna superprodukcja prezentuje losy jednego z największych polskich bohaterów – rotmistrza Witolda Pileckiego. Był harcerzem, uczestnikiem Bitwy Warszawskiej,...
wojenny

Sound of Freedom. Dźwięk wolności - napisy

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat. Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji...
akcja/thriller

Baner