Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

Slajdy z podróży Jarema - "Indiańskie lato czyli spływ Wielkim Kanionem Kolorado - Kasia Biernacka" 26.11, godz. 13:00

       

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe pokazy Slajdów z Podróży w kinie Wisła.

program dostępny jest na stronie http://www.kino.waw.pl


cena biletów wynosi 22 zł, bilety już w sprzedaży

 

kolejne spotkanie w nowym sezonie odbędzie się

25 listopada o godz. 13:00

"Indiańskie lato czyli spływ Wielkim Kanionem Kolorado"
prelegentka:  Kasia Biernacka

W listopadzie 2021 roku Kasia Biernacka wzięła udział w prawie miesięcznym spływie rzeką Kolorado przez Wielki Kanion. 450 kilometrów, kilka pontonów i jeden kajak, kilkanaście osób, (niemal) bez kontaktu ze światem zewnętrznym, za to w niezwykłych okolicznościach przyrody. Kasia opowie o organizacji spływu, o słynnych bystrzach Kolorado i o wyjątkowym miejscu, jakim jest Wielki Kanion.

 

Kasia Biernacka jest fotografką wyprawową i grotołazką. Od ponad 20 lat, czasem kilka razy w roku, jeździ na międzynarodowe wyprawy eksploracyjne i sportowe, przede wszystkim do Meksyku i do obu Ameryk. Jej zdjęcia można obejrzeć na stronie www.kasiabiernacka.com.


W życiu zawodowym Kasia jest dyrektorką programu filmowego Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Prowadzi też spotkania o przygodach w outdoorze dla dzieci i dorosłych, również zagranicą. W wolnych chwilach zajmuje się wspinaniem, bieganiem, canyoningiem, pływa na SUPach i jeździ na skiturach.

Więcej o Kasi: linktr.ee/KasiaBiernacka

x

Newsy

y

Polecamy również

Oblicze Jezusa

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manopello i Całunie Turyńskim. Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi, mogli...

Sound of Freedom. Dźwięk wolności - napisy

Jeden z największych filmowych fenomenów współczesnego kina! Zamrożony przez mainstreamowych dystrybutorów przeleżał na półce 5 lat. Wykupiony dzięki publicznej zbiórce i mobilizacji...
akcja/thriller

Baner