Rezerwacja 22 839 23 65

Newsy

FILMOWY DZIEŃ DZIECKA w kinie Wisła | pokazy filmowe + atrakcje

 ZAPRASZAMY NA FILMOWY DZIEŃ DZIECKA W KINIE WISŁA!

ŚWIĘTUJ Z NAMI 1 CZERWCA

 

W TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ PRZYGOTOWALIŚMY MASĘ ATRAKCJI:

 

  • konkursy z nagrodami!
  • warsztaty artystyczne: tworzenie własnych KOLOROWYCH BRANSOLETEK, robienie ZMYWALNYCH TATUAŻY, dekorowanie BILETU DO KINA, skręcanie BALONÓW!
  • warsztaty cukiernicze z A.BLIKLE!
  • słodki poczęstunek dla wszystkich!

 

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

PARTNERZY WYDARZENIA:

Plastelina 18 kol. BAMBINO - Asdruk.pl

Kino Iskra w Augustowie - Newsletter

MŁODZIEŻOWY PLECAK ST.RIGHT SZKOLNY 4 komo. ZESTAW

 

A.Blikle - Galeria Młociny

TEGOROCZNE PROPOZYCJE FILMOWE:

 

LEONARDO. ODKRYWCA - PRZEDPREMIERA

 

Reżyseria: Jim Capobianco, Pierre-Luc Granjon
Gatunek: animacja, familijny
Kraj produkcji: Francja, USA, Irlandia, Luksemburg
Premiera: 13 wrzesień 2024r.  

I Ty możesz zostać odkrywcą!

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe pierwszego animowanego filmu o Leonardzie da Vinci pt. Leonardo.Odkrywca w reżyserii Jima Capobianco nominowanego do Oscara za film „Ratatuj”.

Wyrusz w porywającą podróż z jednym z największych geniuszy wszech czasów, w tej humorystycznej opowieści dla całej rodziny, inspirowanej życiem i twórczością Leonarda da Vinci.
Niezwykle ciekawy świata, a przy tym uparty geniusz opuścił Włochy, aby na francuskim dworze swobodnie eksperymentować, wymyślając maszyny latające, niesamowite pojazdy oraz badając ludzkie ciało.
To właśnie we Francji, wspólnie z żądną przygód i zuchwałą księżniczką Marguerite, Leonardo będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze w życiu pytanie: „Jaki jest sens tego wszystkiego”?

BASIA. JESTEM W SAM RAZ - PRZEDPREMIERA

Reżyseria: Marcin Wasilewski
Gatunek: animacja, familijny
Kraj produkcji: Polska
Premiera: 7 czerwca 2024r.  

 

Basia ma charakterek i mówi, co myśli. I co czuje. Misiek Zdzisiek też - bo lubi robić to, co Basia. Rezolutna pięciolatka i przyjaciele powracają w nowej odsłonie adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak!

Bystra Basia jest pełna uroku, energii i pasiastego humoru, dzięki czemu jej życie nigdy nie jest nudne! Uwielbia żelki i zwierzęta. Bardzo chciałaby mieć psa. Kocha swoich przyjaciół, braci oraz pluszowego Miśka Zdziśka, z którym nie rozstaje się ani na krok. Każdy dzień jest dla niej przygodą, podczas której uczy się czegoś nowego. Zakupy w centrum handlowym, dzień na placu zabaw i urodziny w muzeum? Będzie su-pe-ro-wo!

 

STRAŻNICZKA SMOKÓW - DUBBING

 Reżyseria: Salvador Simó, Li Jiangping
Gatunek: animowany
Kraj produkcji: Hiszpania, Chiny
Premiera: 24 maja

 

W starożytnych Chinach smoki żyły w przyjaźni z ludźmi. Niestety, ludzka chciwość zakończyła ten sojusz. Wiele lat później mała sierota Ping dba o ostatnią parę uwięzionych smoków. Dziewczynka pomaga swej opiekunce w pałacowym gospodarstwie. Próbuje też trzymać z dala od kłopotów niesforną przyjaciółkę, myszkę Hua Hua, która ciągle przeszkadza w obowiązkach.

 

Pewnego dnia Ping dowiaduje się o swoim prawdziwym przeznaczeniu – musi uratować niezwykle cenne, smocze jajo. Dziewczynka, w towarzystwie starego smoka, wyrusza w pełną wyzwań podróż, by odnaleźć magiczną wodę. Tylko tam przychodzą bowiem na świat nowe smoki. Podczas tej niebezpiecznej przygody Ping znajdzie sposób na uwolnienie swej mocy i odkryje, że jest prawdziwą Strażniczką Smoków.

 

 GARFIELD - DUBBING

 Reżyseria: Mark Dindal
Gatunek: animowany, familijny, komedia
Kraj produkcji: USA
Premiera: 31 maja

 

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków. Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem - niechlujnym ulicznym kotem Vicem - Garfield i jego psi przyjaciel Odie zmuszeni są porzucić swoje doskonałe leniwe życie i dołączyć do Vica w zabawnym napadzie.

 

 ISTOTY FANTASTYCZNE - DUBBING

 Reżyseria: John Krasinski
Gatunek: familijny, komedia
Kraj produkcji: USA
Premiera: 17 maja

 

John Krasinski zaprasza do świata dzieciństwa.

ISTOTY FANTASTYCZNE, czyli zabawna, pełna serca i emocji opowieść.

12-letnia Bea (Cailey Fleming) tymczasowo wprowadza się do babci i prawie natychmiast zaprzyjaźnia się z zrzędliwym sąsiadem z góry, Calem (Ryan Reynolds).

Ale Cal nie mieszka sam, wokół niego jest pełno wyimaginowanych przyjaciół, IF-ów, którzy zostali sami po tym, jak ich prawdziwi ludzcy przyjaciele dorośli. Okazuje się, że Cal i Bea są jedynymi osobami, które są w stanie zobaczyć IFy. Łączą więc siły aby pomóc IFom i sparować je z nowymi dziećmi.

Co może, ale nie musi być możliwe...

 

BILETY SĄ JUŻ W SPRZEDAŻY!

 

x

Newsy

y

Polecamy również

Garfield - dubbing

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem -...
animowany/familijny/komedia

Jedno życie - napisy

Dwukrotny zdobywca Oscara ANTHONY HOPKINS jako sir Nicholas Winton, który tuż przed wojną ocalił ponad 600 dzieci z rąk hitlerowców. Jego historia ujrzała światło dzienne dopiero po 40...
biograficzny

Perfect Days - napisy

Nowy film twórcy „Lisbon Story" i „Nieba nad Berlinem" to medytacja nad prostotą i pięknem życia. W „Perfect Days" Wim Wenders opowiada historię japońskiego...
dramat

Wolni. Podróż do wnętrza. - napisy

Klimatyczny, wyciszający i dający wytchnienie... Odsłaniający kulisy życia kontemplacyjnego hit z hiszpańskich kin już na polskich ekranach! Co sprawia, że w XXI wieku tysiące kobiet i...
dokument

Baner