Rezerwacja 22 828 93 03

Szukając cudów - napisy

Chasing Wonders

dramat
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
Szukając cudów - napisy
o

Szukając cudów - napisy

Reżyseria
Jim Loach
Scenariusz:
Judy Morris
Gatunek:
dramat
Kraj produkcji:
Wielka Brytania
Rok produkcji:
2020
Obsada:

Paz Vega, Edward James Olmos, Jessica Marais, Carmen Maura, Antonio de la Torre, Quim Gutiérrez
c

Opis filmu

Aby powrócić do domu, czasami trzeba wyruszyć w daleką podróż

Kręcona ponad 5 lat, niczym „Boyhood”, chwytająca za serce opowieść o dojrzewaniu, której akcja rozgrywa się pośród przepięknych winnic Australii i Hiszpanii.

Savino (Michael Crisafulli, odtwarzający tę samą rolę na przestrzeni kilku lat) nie ma łatwej relacji z ojcem, który go nie rozumie. Zachęcony przez swojego dziadka (laureat Złotych Globów, Edward James Olmos) do życia pełnego marzeń, wyrusza w magiczną podróż w poszukiwaniu własnej drogi, podczas której otrzyma szansę zrozumienia swoich rodziców. Czy uda mu się odnaleźć cuda, o których wspominał jego dziadek? Czy  zrozumie i wybaczy błędy swoich rodziców?

„Szukając cudów” to wzruszająca i pokrzepiająca podróż w głąb ludzkich lęków i nadziei, które dają szansę na naprawę popsutych relacji.
W filmie wystąpili również m.in.: Paz Vega („Trudne słówka”, „Porozmawiaj z nią”) i Antonio de la Torre („Niech Bóg nam wybaczy”, „GranatowyPrawieCzarny”)

a

Seanse

Kliknij w godzinę aby zarezerwować/kupić bilety


y

Polecamy również

A-ha - napisy

Twórcy śledzą zespół przez okres czterech lat, opowiadając niezwykłą historię tego, jak trzech młodych mężczyzn zdecydowało się podążyć za swoimi marzeniami i zostać gwiazdami popu.
dokument/muzyczny

Jeźdźcy sprawiedliwości - napisy

Markus (Mads Mikkelsen) wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy...
akcja/kryminalny

Teściowie

„Teściowie” to szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. Czy wesele po odwołanym ślubie to przepis na katastrofę? Owszem. I to jaką! Dwie rodziny...
komedia

Żeby nie było śladów

Polska, 1983 roku. W kraju wciąż obowiązuje, mimo zawieszenia, wprowadzony przez komunistyczne władze stan wojenny, mający na celu zduszenie solidarnościowej opozycji. 12 maja Grzegorz Przemyk,...
dramat