Rezerwacja 22 828 93 03

20. MDAG: Jedna na milion

One in a Million

85 minut
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
o

20. MDAG: Jedna na milion

Reżyseria
Joya Thome
Kraj produkcji:
Niemcy
Rok produkcji:
2022
Czas trwania:
85 minut
c

Opis filmu

Wybrane festiwale i nagrody / Selected festivals and awards: 2022 – Sheffield DocFest / Sheffield DocFest

Poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze i przyjaźni, a w końcu queerowym coming oucie.

Whitney Bjerken jest gwiazdą YouTube’a, piosenkarką, a swoją pasją do gimnastyki zaraża obserwatorów i obserwatorki z całego świata. W tym gronie znajduje się Yara z Niemiec, która mogłaby został uznana za największą fankę Whitney. Za pomocą mediów społecznościowych, stara się zbliżyć do swojej idolki, co z czasem staje się jej prawdziwą obsesją. To poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze, przyjaźni i w końcu queerowym coming oucie, pozwalającym żyć w zgodzie z sobą.

Jak odnaleźć swoją drogę, kiedy wchodzi się w okres dojrzewania? Whitney Bjerken jest gwiazdą YouTube’a, piosenkarką, a swoją pasją do gimnastyki zaraża obserwatorów i obserwatorki z całego świata. W tym gronie znajduje się Yara z Niemiec, która mogłaby został uznana za największą fankę Whitney. Za pomocą mediów społecznościowych, stara się zbliżyć do swojej idolki, co z czasem staje się jej prawdziwą obsesją. To poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze, przyjaźni i w końcu queerowym coming oucie, pozwalającym żyć w zgodzie z sobą.

A coming-of-age film about success and loneliness, friendship and first love, queer coming out and the courage to find one's own voice.

Whitney Bjerken is a world-famous YouTuber and gifted singer-songwriter. The quiet but sensitive Yara is one of her biggest fans. Connected by the glittering world of social media and their passion for gymnastics, they begin to find out who they are.

Whitney Bjerken from the USA is a world-famous YouTuber and gifted singer-songwriter. The quiet but sensitive Yara from Germany is one of her biggest fans. Connected by the glittering world of social media and their passion for gymnastics, they begin to find out who they are and what they want from life. A coming-of-age film about success and loneliness, friendship and first love, queer coming out and the courage to find one's own voice.

a

Seanse

Kliknij w godzinę aby zarezerwować/kupić bilety


y

Polecamy również

Garfield - dubbing

Garfield jest najbardziej znanym kotem na świecie. Jest leniuchem, który uwielbia lasagne i nie cierpi poniedziałków.  Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem -...
animowany/familijny/komedia

Hit Man - napisy

Na co dzień skryty i nieśmiały profesor filozofii Gary Johnson (Glen Powell), pokazuje drugie oblicze, dorabiając jako „fałszywy zabójca” na usługach Departamentu Policji z Nowego...
akcja/komedia

KOBIETY FRANCUSKIEGO KINA – Virginie Efira

KOBIETY FRANCUSKIEGO KINA - Przewodnik po francuskiej kinematografii   Zapraszamy na nowy cykl realizowany z Instytutem Francuskim / Institut français de Pologne ? Varsovie. W programie...
dramat

Monster - napisy

Kiedy Minato zaczyna dziwnie się zachowywać, jego matka od razu przeczuwa, że coś jest nie tak. Dowiedziawszy się, że jest to wina nauczyciela, matka wpada do szkoły i żąda wyjaśnień....
dramat