Rezerwacja 22 828 93 03

20. MDAG: Jedna na milion

One in a Million

85 minut
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
20. MDAG: Jedna na milion
o

20. MDAG: Jedna na milion

Reżyseria
Joya Thome
Kraj produkcji:
Niemcy
Rok produkcji:
2022
Czas trwania:
85 minut
c

Opis filmu

Wybrane festiwale i nagrody / Selected festivals and awards: 2022 – Sheffield DocFest / Sheffield DocFest

Poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze i przyjaźni, a w końcu queerowym coming oucie.

Whitney Bjerken jest gwiazdą YouTube’a, piosenkarką, a swoją pasją do gimnastyki zaraża obserwatorów i obserwatorki z całego świata. W tym gronie znajduje się Yara z Niemiec, która mogłaby został uznana za największą fankę Whitney. Za pomocą mediów społecznościowych, stara się zbliżyć do swojej idolki, co z czasem staje się jej prawdziwą obsesją. To poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze, przyjaźni i w końcu queerowym coming oucie, pozwalającym żyć w zgodzie z sobą.

Jak odnaleźć swoją drogę, kiedy wchodzi się w okres dojrzewania? Whitney Bjerken jest gwiazdą YouTube’a, piosenkarką, a swoją pasją do gimnastyki zaraża obserwatorów i obserwatorki z całego świata. W tym gronie znajduje się Yara z Niemiec, która mogłaby został uznana za największą fankę Whitney. Za pomocą mediów społecznościowych, stara się zbliżyć do swojej idolki, co z czasem staje się jej prawdziwą obsesją. To poruszająca historia o dorastaniu, która równocześnie opowiada o samotności, karierze, przyjaźni i w końcu queerowym coming oucie, pozwalającym żyć w zgodzie z sobą.

A coming-of-age film about success and loneliness, friendship and first love, queer coming out and the courage to find one's own voice.

Whitney Bjerken is a world-famous YouTuber and gifted singer-songwriter. The quiet but sensitive Yara is one of her biggest fans. Connected by the glittering world of social media and their passion for gymnastics, they begin to find out who they are.

Whitney Bjerken from the USA is a world-famous YouTuber and gifted singer-songwriter. The quiet but sensitive Yara from Germany is one of her biggest fans. Connected by the glittering world of social media and their passion for gymnastics, they begin to find out who they are and what they want from life. A coming-of-age film about success and loneliness, friendship and first love, queer coming out and the courage to find one's own voice.

a

Seanse

Kliknij w godzinę aby zarezerwować/kupić bilety


y

Polecamy również

Chłopi

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez komisję oscarową utworzoną przy Polskim Instytucie Sztuki Filmowej jako polski kandydat do nagród Akademii...
dramat

Koliber - napisy

Zachwycająca saga florenckiego rodu Carrerów na podstawie bestsellerowej włoskiej powieści, która przenosi widzów w sam środek rozgrzanej słońcem Italii. Skąpana słońcem Toskania, lata...
dramat

Niedźwiedzie nie istnieją - napisy

Panahi kontynuuje podjętą we wcześniejszych filmach specyfikę zacierania granicy pomiędzy realizmem a fikcją. Jest to też sposób na uniknięcie irańskiej cenzury, z wiarą, że widzowie...
melodramat

Niewierni w Paryżu - napisy

Film „Niewierni w Paryżu” opowiada o ważnej roli, jaką w naszym życiu odgrywa przypadek i szczęście. Oto 50-ty film w dorobku reżysera i scenarzysty – Woody’ego...
romans/thriller