Rezerwacja 22 828 93 03

Superagent - napisy

3 jours max

akcja/komedia/sensacyjny 90 minut
Superagent - napisy
o

Superagent - napisy

Reżyseria
Tarek Boudali
Scenariusz:
Tarek Boudali
Gatunek:
akcja/komedia/sensacyjny
Kraj produkcji:
Francja
Rok produkcji:
2023
Czas trwania:
90 minut
Obsada:

Tarek Boudali, Philippe Lacheau, Julien Arruti, Vanessa Guide, José Garcia, Marie-Anne Chazel
c

Opis filmu

Twórcy uwielbianych w całej Europie hitów „Alibi.com” i „Wszystko zostanie w rodzinie” przedstawiają zwariowaną komedię akcji o grupie policyjnych asów na tropie międzynarodowej afery szmaragdowej. „Superagent” to nakręcony w oszałamiających lokacjach trzech kontynentów, porywający festiwal śmiechu i atrakcji, czerpiący garściami z największych hitów kinowych ostatnich lat. Szukasz filmu, którego bohaterowie są komicznie szybcy i wściekli i w każdą misję niemożliwą angażują się wdziękiem i brawurą agenta 007. Proszę bardzo – oto on!      

Niezdarny policjant i zmora całego wydziału – Rayane (Tarek Boudali), odkrywa, że jego babcia, uczestniczka przebojowego reality show, została porwana przez meksykański kartel narkotykowy. Aby wyrwać staruszkę z rąk gangsterów, Rayane i jego ekipą będą musieli dostarczyć bandziorom warte fortunę kamienie szlachetne. A nie będzie to łatwe, bo drogocenne klejnoty znajdują się w niedostępnych miejscach w Abu Zabi i Meksyku, w rękach najgorszych typów spod ciemnej gwiazdy. Wszystko komplikuje też nieubłagana presja czasu, bo na wykonanie swojego zadania dzielni stróże prawa mają nie więcej niż trzy dni!

a

Seanse

Kliknij w godzinę aby zarezerwować/kupić bilety


y

Polecamy również

Chłopi

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez komisję oscarową utworzoną przy Polskim Instytucie Sztuki Filmowej jako polski kandydat do nagród Akademii...
dramat