Rezerwacja 22 828 93 03
Lęk
Lęk
o

Lęk

Reżyseria
Sławomir Fabicki
Scenariusz:
Monika Sobień-Górska
Gatunek:
dramat
Kraj produkcji:
Polska, Szwajcaria, Niemcy
Rok produkcji:
2023
Czas trwania:
96 minut
Obsada:

Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Sabine Timoteo, Adrian Kłos, Maciej Kosacki, Stanisław Sawicki
c

Opis filmu

Małgorzata kontroluje każdy aspekt swojego życia. Mocno stąpa po ziemi, jest zdecydowana i świetnie zorganizowana. Wszystko poświęciła karierze.

Młodsza siostra Łucja jest jej przeciwieństwem – spontaniczna, wiecznie poszukująca, czasem zagubiona. Spełnia się jako matka. Choć ich życiowe drogi często biegły w odmiennych kierunkach, dziś splatają się podczas najważniejszej podróży. Małgorzata jest nieuleczalnie chora, a Łucja ma ją zawieźć do renomowanej kliniki w Szwajcarii.

Każda z nich inaczej widzi cel tej podróży. Dla Małgorzaty ma to być ostatnia droga, chce odejść na własnych warunkach. Z kolei Łucja wierzy, że przekona siostrę do zmiany decyzji i podjęcia walki o życie. Przed nimi czas kłótni, płaczu i śmiechu.

Czy będą potrafiły znów być ze sobą tak blisko jak kiedyś? To będzie ich najważniejsze spotkanie. Czy okaże się także ostatecznym rozstaniem?

a

Seanse

Kliknij w godzinę aby zarezerwować/kupić bilety
czwartek, 30 listopada 15:30


y

Polecamy również

Chłopi

Film „Chłopi” w reżyserii DK i Hugh Welchmanów został wybrany przez komisję oscarową utworzoną przy Polskim Instytucie Sztuki Filmowej jako polski kandydat do nagród Akademii...
dramat